Brože Sokolov

Brože Sokolov

Sokolov je právem uznán jako nejoblíbenější a nejúspěšnější společnost vyrábějící šperky. Objevila se na jaře roku 2014 a v tak krátké době se podařilo získat důvěru spotřebitelů nejen v Rusku, ale iv zahraničí.

V současné době výrobce prezentuje přes 2500 různých dekorací. Jedná se o náušnice, prsteny, přívěsky, řetízky, náramky z drahých a polodrahokamů. Zvláštní pozornost je však třeba věnovat takovéto dekoraci jako brož, protože to byla ona, kdo se stal jedním z nejmódnějších doplňků doposud.

"Inspirace v přírodě" - to je motto designérů společnosti při tvorbě šperků.

Jas a lesk barev - hlavní motiv, který lze vysledovat v modelech broží. Sokolovovi se podařilo každého překvapit jedinečností tohoto typu šperků, stejně jako rozmanitostí textur a barev.

Špičkové modely

  • Firebird. Jemné a elegantní dílo červeného zlata, zdobené hydrotermální smaragdy, korundem a diamanty v 17 fasetách. Všimněte si, jak tmavě modré a tyrkysové odstíny kamenů se harmonicky spojují mezi sebou a zlatou základnou. A samotná myšlenka formy výrobku klade důraz na vysokou uměleckou chuť autora. Zušlechťování a kouzlo jsou hlavními rysy této dekorace.
  • Motýl Jedna z nejznámějších značek šperků Sokolov. Výrobek je také vyroben z červeného zlata a zdoben 64 kubickými zirkony. Barevné schéma vytváří nenápadný kontrast zlatých, černých a azurových odstínů. Motýlí křídla otevírají náznak otevřenosti pozemku, jeho úplnosti a dokonalosti obrazu. Takováto dekorace nepochybně dá svému majiteli pocit luxusu a brilanci.
  • Sova. Velmi originální myšlenkou návrhu brože je sova sedící na větvi a upevňující její přísný pohled na diváka. Brož je vyrobena ze stříbra, k dekoraci se používá 70 průhledných kubických zirkonů. Tyto kameny nejsou horší než diamanty ve vzhledu a brilanci, a v kombinaci se stříbrným základem dávají brože báječný záblesk. Tato ozdoba bude výhodná na jednobarevné večerní šaty hlubokého tmavého odstínu.
  • Kolibřík. Nikdo nebude k takové krásné brože ve tvaru vlajícího kolibříka lhostejný. Je vyroben z červeného zlata a má velikost pouze 3 cm, tělo a hlava samotného ptáka jsou zdobeny zelenými krychlovými zirkony, střed produktu je zdoben vložkou zářícího turmalínu. Křídla a ocas jsou zdobeny kombinací růžových rhodolithů. Čerstvé, šťavnaté barvy kamenů tak oživí i ty nejskromnější oblečení a jistě zaujmou vášnivý pohled. A samozřejmě, taková brož je dobrý nápad na drahý dárek.
  • Berry Jednoduché, ale zároveň elegantně vypadá brož ve formě větve s ovocem. Základna větví a listů je vyrobena ze stříbra a plody samy jsou vyrobeny ze smaltované skloviny bohaté červené barvy. Střed bobule je posetý průhlednými krychlovými zirkony, které úspěšně doplňují obraz výrobku. Tato dekorace vám dá inspiraci a nezapomenutelnou letní náladu.
  • Ventilátor. Takové senzační dílo jako brož v podobě stříbrného ventilátoru, zdobené čtyřmi topazes a rozptylem kubických zirkonů je ideální pro smyslné povahy. Takové designové brože poskytují obraz určité koketní, ženskosti a sofistikovanosti. Je třeba také poznamenat, že forma ventilátoru je často dána posvátným významem. Ventilátor je symbolem věčného života a prosperity. Tak, drahocenná brož tohoto formátu může být nejen stylová dekorace, ale také osobní talisman.
  • Kolík. Stříbrná brož v podobě špendlíku není nižší v originalitě než ostatní šperky. Přívěsek ve tvaru srdce, zdobený průhlednými krychlovými zirkony, odvádí pozornost od vnější jednoduchosti výrobku.Tato brož se hodí jako ležérní verze v ležérním stylu a bude vypadat skvěle jak na košili, bundě, lehké bundě a svetr.

A některé další stylové modely.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky