Náramek zlatá noha

Náramek zlatá noha

Zástupci krásné poloviny lidstva neustále hledají způsoby, jak vyjádřit svou individualitu.. Drahý kovový náramek na zápěstí je dobrým řešením.. Pokud si vyberete správnou volbu a harmonicky ji spojíte s oblečením a botami, dekorace nebude vypadat vulgárně.

10 foto

Trochu historie

Móda na těchto doplňcích přišla do naší země z východu. Ženy provádějící břišní tanec je často nosí na nohou. Příslušenství melodicky zazvoní a přitahuje pozornost ostatních.

V Rusku, móda pro použití náramků se objevila, když stát byl ovládán Alexanderem I. Spolu s tímto trendem, výklady nosit doplňky se objevily. Takže ženy jednoduché ctnosti by mohly nosit řetězy pouze na levé noze a bohaté dámy by mohly nosit pravou nohu. V současné době toto pravidlo již není relevantní.

Ženy v Indii mají dlouho zdobené nohy s náramky během svatebních obřadů. Oni také nosí příslušenství, když potřebují ukázat svůj rodinný stav.

Ve starobylém Egyptě, na sobě kotníkové šperky ze stříbra nebo zlata, doplněné drahými kameny, mohli jen manželé bohatých a bohatých.

Americké ženy milují takové šperky. Móda pro ně se objevila v 70. letech a okamžitě získala srdce mnoha zástupců krásné poloviny lidstva. Řetězy v Americe jsou volány kotníky. Jsou vyrobeny nejen z drahých kovů - zlata nebo stříbra, ale také z korálků nebo dřeva.

Funkce výběru

Jakákoliv dekorace, kterou žena upřednostňovala, by měla být kombinována s účesem, oblečením a dalším příslušenstvím, pokud se používají k vytvoření souboru.

V mnoha zemích světa je obrovské množství šperků nedílnou součástí národního oděvu. Například, ve starověkém Egyptě, zástupci slabší poloviny lidstva miloval používat různé doplňky. Dnes mohou být šperky vidět na orientálních ženách nebo na cikánech.

Každá dívka, která se snaží zdůraznit svou krásu a vynikající chuť, dává přednost šperku ze zlata pro krk, vlasy, uši nebo ruce. Náramky na noze dávají přednost těm, kteří žijí v teplých zemích. Díky klimatickým podmínkám lze takové příslušenství nosit celoročně, bez demontáže.

Starověcí lidé věřili, že náramek na kotníku může sloužit jako talisman pro svého majitele. Dekorace může chránit před zlým okem, nemocí, zlými duchy a dokonce i neúspěchy.

Při volbě vhodné možnosti věnujte pozornost následujícím parametrům:

  • výrobku. Měly by být upřednostňovány modely, které volně sedí na kotníku. Náramek by neměl být umístěn na kosti. Chcete-li určit odpovídající velikost, musíte použít podproces. K tomu musíte zabalit kotník v místě, kde chcete nosit šperky. A pak odřízněte nit a změřte její délku pravítkem;
  • vzhled. Dívky často používají tenký řetízek ze žlutého, bílého nebo červeného zlata k ozdobení nohou. Zpravidla preferují dámské náramky s přívěšky nebo kameny. Nejběžnější možností je použití kubických zirkonů;
  • kovové barvy. Dámské náramky na noze často nejsou vyrobeny z čistého zlata, ale ze slitiny. Faktem je, že samotný drahý kov je velmi měkký a snadno deformovatelný. Tak například zlato našeho standardního vzorku 585 obsahuje stříbro nebo měď.Pokud je tento přidán více, dekorace dostane načervenalý odstín. Pokud převládá stříbro, barva příslušenství se stává citronem. Bílé zlato je slitina platiny a palladia.

Při výběru vhodné varianty je třeba věnovat zvláštní pozornost pozastavení. Nesezdané dívky mohou ozdobit váš náramek polovinami srdce, zámkem nebo klíčem. Pokud si chcete koupit auto, položte na řetěz miniaturní kolo. Znamení nekonečna je téměř univerzální. To může být používáno jak podnikání žen a studentů.

Pokud máte široký kotník, pak je lepší zvolit náramek s velkými odkazy nebo drahými kameny. Správné příslušenství zvýrazní vynikající chuť majitele.

Neobvykle vypadá ozdobený prstenem. Přednost jim však mohou dát majitelé tenké nohy. Jinak to nebude vypadat esteticky.

Modely

Rozsah zlatých řetězců na nohu je obrovský. Každá dívka si může snadno koupit výrobek vhodné hodnoty, který bude podle chuti. Nejoblíbenější jsou:

  • náramky s kouzly. Tato dekorace s miniaturními figurkami. Trinkety mohou být zvířata, hvězdy, otisky nohou a další;
  • náramky. Tento výrobek je symbiózou prstence a tradičním náramkem. To bylo vynalezeno v Indii, později získal obrovskou popularitu po celém světě. Tato dekorace je poměrně masivní, takže je vhodné ji nosit na bosé nohy. Pokud například navštívíte pláž;
  • s odkazy. Modely mají různé šířky. Obvykle je takový náramek vyroben ze žlutého nebo bílého zlata;
  • tuhé kovové výrobky. Šperky jsou zpravidla doplněny řezbami nebo drahými kameny.

Můžete si koupit takové položky v klenotnictví. Cena se pohybuje v poměrně širokém rozsahu.

S přívěsky

Zástupci slabé poloviny lidstva milují ozdobit se různými výrobky. To je způsobeno tím, že správně zvolené příslušenství vypadá stylově a elegantně. Kromě toho, zlato může zdůraznit stav majitele, její elegantní chuť a pozici.

Náramek na noze s přívěsky je dnes považován za nejmódnější doplněk. Podobné dekorace nosily ženy před mnoha stoletími. Moderní designéři dali náramku druhý život.

Obzvláště krásná je dekorace na opálených nohách s krásnou pedikúrou. Otevřené sandály nebo sandály dokonale doplňují vzhled. V tomto případě je lepší vzít nejen řetěz, ale ozdobu s přívěsky. Nejvýznamnější produkty jsou v současné době:

  • mořských subjektů. V horkém létě si můžete náramek ozdobit mušlemi, mušlemi, mořskými hvězdami nebo kotvami. Je to originální, non-beat a krásná;
  • s geometrickými tvary. V tomto případě je lepší zvolit malé zavěšení. Forma může být libovolná - čtverce, obdélníky, trojúhelníky. Ozdoby s přívěsky jsou perfektně kombinovány s letními botami;
  • tematické. Mnoho žen doplňuje příslušenství o přívěsky v podobě kočárků, medvídků, koček, klíčů a dalších věcí.

Originální modely

Rozsah prezentovaný v takových obchodech jako Adamas, sluneční světlo nebo zlatý věk opravdu obrovské. Kromě šperků ze žlutého, červeného nebo bílého zlata si můžete koupit náramky vyrobené z barev modré, růžové, fialové nebo černé barvy.

Široký výběr vám umožní vybrat nejvhodnější volbu v krátkém čase. Jako vložky se zpravidla používá zlato neobvyklých tónů. Vzhledem k křehkosti materiálu. Náklady na takové šperky jsou poněkud vyšší.

Co na sebe

Výběr šperků je do značné míry určen stylem oblečení, které dívka preferuje. Pro ty, kteří používají obchodní styl, je lepší zvolit tenké jednoduché příslušenství s přísným designem. Pokud to umožňuje oblékání, můžete přidat ozdobu s miniaturním přívěskem.

Pro horké léto, vyberte si kotníky.Jsou v dokonalé harmonii s vzdušnými a světlými šaty a šaty. Pro šortky si můžete vyzvednout řetízkový náramek s kroužkem.

Náramek na nohou od zlata bude skutečný jak pro romantickou schůzku, tak pro večerní výstup. Hlavní je vybrat správný model. Tato dekorace může být použita na jaře nebo v létě, kdy jsou nohy otevřené a příslušenství uvidí ostatní. Nebojte se experimentovat. Váš vkus určitě oceníte.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky