Zimní pánská a dámská obuv EKKO

Zimní pánská a dámská obuv EKKO

Kdo nemiluje zimu? S největší pravděpodobností nejsou žádné. Zima je kouzelná doba roku, která prostě nemůže selhat. Je ale nemožné si vychutnat procházku na mrazivém večeru bez odpovídajících bot. Aby vaše pozornost byla zaměřena na krásu zimní krajiny, a ne na zmrzlé nohy, které jsou tak nepříjemné v jakékoli boty, boty musí být vybrán správně. K tomu je zde značka dámské a pánské obuvi ECCO.

Historie značky

Značka začíná svou historii v roce 1963. Ve srovnání s jinými známými výrobci je Ecko považováno za poměrně mladé. Tato skutečnost však neznamená, že by společnost byla méně populární.

Zakladatelem společnosti je Karl Tusby, který žil na jihu Dánska a otevřel tam první továrnu na výrobu malých bot. Originální značka je Eccolet Sko. Z drobné výroby se továrna rychle začala proměňovat v velkou společnost. To mu přineslo obrovské vytrvalost tvůrců, dodržování inovativních technologií a neustálé zlepšování stávajících produktů.

Na vrcholu své popularity a aktivního prodeje v zahraničí v roce 1999, populární značka mění svůj název a mění se z Eccolet Sko na Ecco.

Vlastnosti

Navzdory skutečnosti, že značka Ecko je na trhu obuvi přítomna poměrně nedávno, se jí podařilo získat popularitu a ocenění zákazníků. Muži i ženy dávají přednost této značce, protože výrobce se zodpovědně přiblížil k výrobě obuvi, s přihlédnutím ke všem anatomickým rysům nohou.

Podle designérů obuvi je jejich produkce založena na hlubokých znalostech o struktuře lidské nohy, což umožňuje spotřebitelům cítit se pohodlně od první minuty.

Ekko lze snadno nazvat univerzální značkou, protože vyrábí zimní boty různých typů, včetně sportu a klasiky. A tento fakt je velmi spokojen s fanoušky společnosti, protože mají možnost zakoupit boty své oblíbené značky pro každou příležitost.

Většina kolekce bot je vyrobena z přírodních materiálů, které umožňují, aby vaše nohy dýchaly, cítily se pohodlně a vždy zůstaly v teple. Silná podešev nezmrzne a nenechá studenou šanci dostat se dovnitř boty.

Ženy

Dámská kolekce zimních bot Ecko je prezentována ve formě velkého množství různých modelů. Pro ty spravedlivé sex, kteří preferují klasiku, rádi nosí sukně nebo klasické kalhoty, je vytvořena řada kožených bot s patou a plochou podrážkou.

V dámské kolekci jsou dlouhé boty, které jsou vhodné pro nohy jakékoli velikosti těla.

Co se týče kožené obuvi, při její výrobě se používají pouze vysoce kvalitní přírodní materiály. Pravá kůže se vyznačuje zvýšenou pružností, měkkostí a trvanlivostí. Díky speciální vodoodpudivé impregnaci nevyžaduje kůže po dlouhou dobu dodatečnou péči a zachovává si svůj původní vzhled.

Muži

Stejně jako dámské zimní boty jsou pánské modely vyrobeny z semiše, nubuku a pravé kůže. Všechny boty mají speciální anatomickou ponožku, která zabraňuje všem druhům otírání, mačkání nohy.

Samozřejmě, že pánská řada bot nemá tak široký rozsah jako ženy, ale výběr bot je stále velmi široký. Barevné schéma, většinou klasické. Jedná se o boty takových barev jako modrá, černá, šedá. Vrcholem značky je barevný výraz oliv.Pro obchodní muže, kteří dávají přednost klasickým botám, je vytvořena kolekce kožených a semišových bot, které jsou ideální pro obchodní oblek. Vzhledem k přítomnosti tenké vrstvy srsti, boty nevypadají objemně, ale spíše připomínají klasické boty.

Přehled modelů

Řada zimních bot Ecco je pravidelně aktualizována o nové kolekce, které jsou zase doplněny o unikátní modely. K nejoblíbenějším a nejoblíbenějším řadám obuvi kupujících patří Biom, Bendix, výraz, stopa. Každá z těchto sbírek je určena pro outdoorové aktivity v zimě. Díky speciální membráně Gore Tex boty sotva navlhnou.

Pravítko Biome je vytvořeno speciálně pro muže, kteří berou v úvahu velké zatížení pěšky.

Pro mladé muže a chlapce vytvořili linii Bendix, která se zaměřuje na moderní design mládeže, světlé barvy a vysokou pevnost.

Trace Collection je vyrobena z dámské obuvi, a to jak kůže, tak semiše. Všechny modely mají sportovní nebo poloportovní design. Ve sbírce jsou velmi krátké boty a polo boty s tkaničkami a zámkem. Modely překvapují svou originalitou, ale nemají ve svém designu další prvky. Impregnace Gorteks je přítomen ve všech modelech.

Klasické boty a boty s kožešinou jsou vyrobeny z kůže nebo semiše. Zvýšená pevnost materiálů umožňuje nosit boty pro každou sezónu.

Tenisky jsou stále oblíbenější s použitím nové izolace a absencí obvyklé kožešiny. Tenisky jsou určeny pro sport v přírodě pod širým nebem. Speciální měkká polyuretanová podešev nedovolí kluzákům klouzat.

Jak si vybrat

Odrůda Ecko zimní boty je úžasná, takže mnoho z nich má potíže s výběrem. Aby nedošlo k omylu při koupi obuvi a neoslepení různými modely, rozhodněte se, co přesně potřebujete zimní boty. Na základě toho se již zaměříte na kolekci, která je pro vás vhodná.

Pokud potřebujete boty, které budete nosit s klasickým oblečením, pak se musíte rozhodnout pro boty klasiky. Pokud jde o ženy, rozdíl zde bude stále jaký druh klasického oblečení. Může se jednat o kalhotky nebo sukni. V prvním případě se vám bude hodit oříznuté kůže nebo semišové nízké boty s podpatky. Dlouhé sukně klasického typu budou vypadat skvěle se sukní. Mohou to být jak vysoké podpatky, tak klíny.

Je lepší koupit Ecko boty ve specializovaném obchodě, abyste si byli jisti, že kupujete originál, a ne falešný.

Jak se starat

Jak již bylo zmíněno, boty Ecko jsou jen darem pro ty, kteří každý večer zapomínají na obuv s vodoodpudivou impregnací. Všechny boty byly zpracovány a díky této skutečnosti Vám budou sloužit po velmi dlouhou dobu. Ale to neznamená, že musíte zcela zapomenout na péči o zimní boty.

Co se týče kožené obuvi, neexistuje žádný zrušený krém na pleť. Ten umožní, aby vaše boty udržely lesk a vždy vypadaly nové a dobře upravené.

Semišové boty jsou považovány za nejpatrnější ze všech. Dříve nebo později mohou dokonce i materiály nejvyšší kvality ztratit svou barvu. Abyste tomu zabránili, musíte si předem koupit speciální nátěr na semiš a nubuk. Bude dokonale zvládat ukládání nebo aktualizaci barev. Tato barva zpravidla obsahuje vodoodpudivé prvky, které poskytují dodatečnou ochranu vašich bot.

Skladujte boty v krabicích s normální vlhkostí v místnosti. Pokud si nejste jisti, že vlhkost není vysoká, je lepší dát do krabice speciální granule s botami, které absorbují přebytečnou vlhkost.

Recenze

Značka Ekko je známá svou kvalitou. Zpravidla nákup jednou zimní boty této značky, zákazníci se vracejí na druhé a třetí.

Recenze zimních bot Ecko, mužské i ženské, nejpozitivnější. První věc, kterou si zákazníci všimnou, je pohodlí, které je dosaženo mnoha faktory. Kupující si všimnou pružnosti materiálů, které nemrznou ani při nejnižších teplotách. Dlouhé procházky budou radostí, protože nohy jsou teplé.

Důležitým faktorem, kterým je akumulace pozitivní zpětné vazby, je měkká protiskluzová podešev.

Kupující je také potěšen, že výrobce vždy zajišťuje prodej a propagaci, díky kterému si můžete koupit kvalitní boty s velkou slevou. Podle mnoha, Ecko boty jsou zdaleka levné, ale stojí za každý rubl.

Obuv Ecco je určena speciálně pro ty, kteří ocení pohodlí a neradi dvakrát přeplatí za kvalitní boty. Oba designéři i ti, kteří již nosí boty této značky, tvrdí, že zimní boty slouží více než jednu sezónu a zachovávají si vynikající vzhled.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky