Palladiové boty

Palladiové boty

Každý dospělý je dítě ve sprše. Často se díváme na filmy a jako děti věříme v pohádku, s nadýchaným dechem, který vcítíme do milovaného hrdiny a dokonce chceme být jako on. Ale co když vám bude nabídnuto, že budete jako dr. Robert Neville - postava Will Smith z filmu „Já jsem legenda“? Není nic jednoduššího: šedé tričko oblečené v krátké kožené bundě, černé džíny a samozřejmě slavné boty Palladium.

Vlastnosti

Značka Palladium byla založena na počátku dvacátého století a specializovala se na výrobu pneumatik pro letadlová kola. V období hospodářského úpadku poválečné Evropy se firma přiklání k výrobě obuvi. Pokročilé technologie používané při výrobě pneumatik, najít místo v obuvi:

  1. Podešev této značky je vyrobena výhradně z pevného vulkanizovaného kaučuku;
  2. pro lepší trakci při chůzi byl vyvinut speciální hluboký běhoun;
  3. gumová podložka na špičce boty je určena ke zvýšení pevnosti, odolnosti vůči vlhkosti a odolnosti boty;
  4. kloub podešve a horní části je opatřen speciálně navrženým lemem, díky němuž jsou boty Palladium prakticky opotřebované.

Při výrobě horní části obuvi se používají výhradně přírodní materiály: kůže, semiš, plátno. Zimní modely doplňuje přírodní zvířecí srst pěstovaná v Austrálii.

Design bot Palladium je jedinečný. Každý pár má firemní logo: je potištěno na lehkých botách, v zimním období - ve formě plechu. Za jediným vytištěným názvem společnosti. Nejvýraznějším rozlišovacím znakem je přítomnost manžet na klasických modelech firmy. Tyto manžety lze nosit jako zastrčené, protože tato bota je vybavena knoflíky a nasazena na celou délku vrcholů.

Mužské a ženské modely

"Nemožné je možné!" - Tato práce byla dlouhodobě prověřena designéry obuvi z Palladia. Zdá se, že boty této společnosti kombinují klasický styl se sportovním a tato kombinace vypadá docela harmonicky. Existuje několik modelových řad bot Palladium. Classic je považován za vysoké boty s klopou Baggy. Pampa Hi a Pampa Sport jsou stejně oblíbené modely. Modely řady Pallabrouse se vyznačují podobností s vysokými teniskami. V této modelové řadě zahrnuje zimní i letní verze obuvi, dámské i pánské.

Oxford je mimořádně letní rozsah je kříž mezi tenisky a klasické boty. Dámská a pánská obuv Palladium je téměř stejná a má spíše brutální vzhled. Snad nejvýznamnějším rozdílem v botách této společnosti "podle pohlaví" je rozmanitost barev. Pánské boty jsou reprezentovány převážně v černé barvě se všemi odstíny hnědé a šedé. Samice - není omezena na klasické barvy, jsou zde také růžové, bílé, jasně oranžové odstíny a mnoho dalších. Navíc, design ženských modelů je často tisk.

Stylové obrázky

Boty Palladium jsou především boty pro aktivní lidi, takže je příjemné kombinovat je s pohodlným a praktickým oblečením, ale kdo říkal, že to nemůže být stylové?

Kromě již zmíněné Villa Smith si boty Palladium vybírají mnoho hvězd světové třídy. Například Brad Pitt nebyl jednou viděn v botách této značky. Jako mazlíček žen se v každodenním vzhledu oddává nedbalosti. Přiléhavé tričko, lehká bunda a lehce vrásčité kalhoty zastrčené do vysoké tašky Baggy - to je to, co Brad Pitt vypadá jako pohodlný každodenní vzhled.

Hvězda seriálu "Sex a město" Sarah Jessica Parkerová aktivně podporuje její sériový obraz módního shopaholic.Dívka potěší své fanoušky naprosto odlišnými obrazy, ale někdy chce pohodlí. Takže na procházce podél nábřeží šla na létající pruhovaný top a šedé džíny, schované ze dna. Svým pohledem doplnila zářivě žluté tenisky Oxford Lites z Palladia.

Mladý a talentovaný herec Robert Pattinson, známý filmy "Twilight" a "Dear Friend", je stěží milovníkem módy. Je fanouškem pohodlného oblečení a obuvi. Nejčastěji je vidět v pohodlném tričku a džínách, doplněném tenisky nebo botami Pallabrouse. Zdá se, že takový vzhled zdůrazňuje zanedbávání moderních standardů, ale zůstává velmi atraktivní.

Palladiové boty jsou volbou racionálních lidí: kombinuje styl a pohodlí, brutalitu a klasiku. V takové dvojici bot a táhne nové úspěchy, otevírá nové obzory, dobrodružství a cestování. ATV boty, tak zaslouženě, byly pojmenovány uživateli světového webu. Popularita bot Palladium mezi hvězdami světové třídy je snad nejlepším přehledem kvality a spolehlivosti.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky