Pánské boty Columbia

Pánské boty Columbia

Muži si vybírají zimní a demi-sezónní obuv se speciální péčí a hledají pohodlný a praktický pár. Pro silnější sex je důležité cítit pohodlí a důvěru při chůzi, řízení auta nebo při aktivní procházce. Proto jsou pánské boty od značky Columbia ve vysoké poptávce.

Představuje boty od Columbia

Známá americká společnost se již řadu let specializuje na výrobu vysoce kvalitního oblečení a obuvi pro lidi s aktivním přístupem. Kromě vývoje stylového designu je velká pozornost věnována funkčním detailům. Různé typy ohřívačů, tkanin a materiálů podléhají vícestupňovým kontrolám teploty a vlhkosti. Proto má většina bot vysokou odolnost proti opotřebení a dobře padne na nohy.

Speciální pánské boty značky Columbia jsou díky zajímavému vývoji značky:

 • Podešev Omni-Grip - speciálně vypočítaný reliéf je určen pro nerovný nebo kluzký terén, takže můžete v takovýchto botách chodit po ledu, je snadné řídit auto.
 • Vložky do bot Techlite jsou zajímavým systémem pro šíření tlaku při chůzi. Takové stélky, jako by opakovaly tvar nohy, mufle odpisy a dávají skutečný komfort.
 • Izolace Thinsulate (tinsuleyt) - ideální řešení pro zimní boty. Nový typ izolačního materiálu odolává teplotám až do -30 °, dokonale dýchá a umožňuje průchod nadměrné vlhkosti. Proto se noha nepotí, vždy zůstane teplá a suchá. Dnes je tinsuleyt stále nejkvalitnějším a nejbezpečnějším druhem izolace.
 • Speciální systém OMNI-HEAT REFLECTIVE je patentovaný vývoj společnosti Columbia. Tento typ syntetického materiálu vytváří dokonalou rovnováhu tepla a vlhkosti, eliminuje náhlé změny teploty, pocení a zamrznutí. Společnost zkontrolovala systém na vybavení pro zimní sporty pro horolezce a sportovce.

Každý model obuvi má své vlastní vlastnosti, které dlouho proměnily teplé boty z Columbie na symbol kvality. Z velkého množství zpětné vazby od fanoušků značky lze vyčíst hlavní výhody každé sbírky:

 • Nejpohodlnější noha, která je dosažena díky racionálnímu tvaru podložek. Tato funkce byla zapůjčena ze sportovní obuvi s vysokým stupněm znehodnocení.
 • Odolnost proti opotřebení všech použitých materiálů: jsou ušity z pravé kůže, používá se trvanlivý polyester a výborné textilie.

 • Šitý jazyk usnadňuje nasazení a šněrování boty.

 • Velké množství modelů určených pro určitou teplotu a počasí.

Kromě funkčnosti se kožená obuv Columbia vyznačuje dokonalou vyvážeností stylu: reliéfní tvary, ostré linie a kreativní barvy dokonale doplňují texturu pleti.

Populární modely obuvi

Mnoho sérií demi-season a zimních bot Columbia má podobný design. V jádru - dynamika a rozpoznatelný styl značky. Jsou stejně dobré pro mladé aktivní lidi a dospělé pevné muže. Nejoblíbenější, podle hodnocení zákazníků, jsou:

 • Teplá obuv Peakfreak Nomad Chukka¬¬ je zajímavý krátký model, který se podobá teniskám. To bylo speciálně usnadněno některými materiály, má teplý povlak Omni-Heat Reflective. Protiskluzové a stylové boty jsou skvělé na noze, což usnadňuje řízení.

 • High Newton Ridge Plus - zajímavá série zimní obuvi s protiskluzovými reliéfními podešvemi, našitou v membránách zabraňujících pronikání sněhu a vlhkosti dovnitř. Jsou vyrobeny z pravé kůže, proto jsou odolné proti opotřebení a praktické.To je dobrá volba pro kluky, kteří preferují dlouhé procházky za každého počasí.

 • Série Columbia Firecamp jsou krásné krátké boty s lehkou fleecovou izolací, ochranou před ponožkami před otěrem a poškozením. Jsou vyrobeny ze speciálně upraveného polyesteru a nylonu, které se nebojí vlhkosti a usnadňují péči o obuv. Díky "traktorové" podešvi je vhodné chodit nebo sportovat.

 • Stylový Columbia Bugaboot Omni-Heat - velkolepý pár bot ze semiše a pravé kůže pro opravdové dandy. V hlavní linii jsou hluboké odstíny hnědé, černé, béžové a červené. Jsou bezpečně sešívané a lepené, doplněné omni-hitovým klimatickým systémem, takže se nebojí z neprůjezdných silnic, sněhových závěrů a nečistot. Vodní odpuzovač usnadňuje každodenní péči a jako dekor slouží světlé šněrování a rozpoznatelná loga.

 • Lehký Columbia Firecamp Mid Fleec je kvalitní model pro demi sezónu nebo zimu od známé americké značky. Díky trvanlivému nylonu a speciálnímu designu je ideální pro cestování po městě, cestování do přírody. To je prakticky klasika od sportovní značky, která se snadno vejde do ležérního neformálního vzhledu. Teplé měkké fleece činí tuto kopii nepostřehnutelnou pěšky.

 • Mládež Columbia Redmond Mid Waterproof je jasný nápad vyrobený z odolného nylonu a semiše. Používá ušlechtilé odstíny šedé, grafitové a tmavě červené. Teplý a vodotěsný, dává jeho majiteli úplnou svobodu. Stélka Techlite dokonale splácí všechny nepravidelnosti a namáhání chodidla, takže série se nazývá skutečným nalezištěm pro skutečné turisty, milovníky turistických túr a mládeže.

 • Sledování Columbia SILCOX II WP OH - stylový nový produkt amerických designérů ve sportovním designu. Podle hodnocení zákazníků se dokonale projevila v podmínkách studené zimy a mimo sezónu. Vysoký výtah zavírá nohu uživatele ze sněhu a originální vzhled se hodí k sebevědomému, dynamickému muži.

Společnost každoročně vyrábí nové modely, pečlivě zvažuje chutě a přání svých zákazníků. Úspěšně soutěží se značkami jako Ecco nebo Timberland.

Co nosit?

Ve většině případů, Columbia boty jsou vybrány muži středního věku a mladí kluci, kteří si cení důvěry a klasického stylu. Proto je jejich šatní skříň poměrně konzervativní a stručná. Módní nebo lehké série mohou být nošeny s jakýmikoli džíny, volbou světlých nebo tmavých odstínů bavlny. Down bunda nebo lyžařská bunda pomůže vytvořit dokonalý obraz pro mrazivé počasí.

Všestranný Firecamp Mid Fleec se dobře hodí k pevnému závěsu nebo kašmírové bundě. Ideálně doplňují drahé kožené kabáty z kůže nebo semiše, zejména v kombinaci s pletenými doplňky, módními velkými taškami a batohy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky