Nízké boty

Nízké boty

Pokud máte rádi hory, pěší turistiku, sport, pak si nemůžete dělat bez bot společnosti LOWA.

A co je tajemství, pochopíme v tomto článku.

Historie založení společnosti

Společnost byla založena v roce 1923 v malém německém městě Estendorf.

Obyvatelé tohoto města vařili pivo a zpracovávali dřevo, takže potřebovali velmi silnou a kvalitní obuv.

Zakladatel společnosti, Lorenz Wagner, spolupracoval se svými syny v malém obchodě s obuví, čas od času cestovali do vesnic a zlepšovali své dovednosti s dalšími obuvníky, kteří se s Wagnerem podělili o své tajemství.

Jak to všechno začalo

Zpočátku jeden mistr mohl ušít pouze jeden pár denně, pak byly stroje zakoupeny na pomoc ševcům a počet bot vzrostl na tři páry, ale to nestačilo. S rostoucí poptávkou po botách najal Wagner další pracovníky. Ve třicátých letech byly vytvořeny horské boty, které byly lemovány jednoduchými železnými hřebíky. Okamžitě začal přijímat rozkazy od vlády. Později byla vytvořena vulkanizovaná podešev, která se stala skutečným boomem v obuvnickém průmyslu.

Hlavní tajemství společnosti - podložky. Jsou tak jedinečné, že jsou pohodlné. Veškerá pozornost mistrů směřovala do komfortu nohou zákazníků, proto se boty Lowa staly tak kvalitní a žádanou.

Vedoucí kolekce

První místo si zaslouží trekingové boty Lowa Zephyr, turisté je obvykle nazývají jen marshmallows.

Výška vrcholů je vhodná pro váš vkus. Také boty mohou být s nebo bez membrány. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního semiše, podešev má vícevrstvou strukturu, která poskytuje vysoké odpružení.

Celá trekingová obuv výrobce má vynikající chránič, takže je pohodlně v něm chodit jak na trávě, tak na asfaltu.

Je třeba poznamenat, že tento model není určen pro drsné klima.

Ale vzhledem k tomu, že jazyk boty je šitý po celé délce, můžete bezpečně chodit po mokré trávě a nohy zůstanou suché.

Zimní sortiment

V arzenálu společnosti Lowa je mnoho modelů určených pro chladnou zimu, například pánské boty Lowa Tahoe. Podle čtenářů tento model dokonale udržuje teplotu -25 stupňů a navzdory zjevné masivnosti jedné boty váží pouze 550 gramů.

Uvažujme o dalším zimním modelu firmy. Pokud jde o strukturu, tyto boty jsou dost tvrdé, na rozdíl od jejich zástupců demi-sezóny, takže je doporučeno rozdělit je trochu. Boty jsou poměrně vysoké, takže noha je pevně fixována. Podrážka běhounu je výrazná a neklouzavá. Při výrobě tohoto modelu se používá přírodní kůže o tloušťce 2,6 mm a v oblasti šlachy se používá tenčí kůže k volnému pohybu nohy.

Tento model inspiruje zimní dobrodružství!

Dámská kolekce

Nezapomněla pozornost společnosti Lowa a ženám. Kolekce obuvi je velmi rozsáhlá, od lehkých jarních a podzimních tenisek až po zimní terénní vozidla. Při jejich výrobě byly vzaty v úvahu anatomické rysy struktury ženské nohy.

Zvažte jednu z nich: trekingové boty Lowa Zephyr MID TF WS. Vrchní část boty je vyrobena z měkkého semiše a doplněna vložkami z cordury - jedná se o tkaninu z nylonu, impregnovanou speciálními vodoodpudivými látkami.

V tomto modelu je použita podešev Lowa cross, skládající se z několika úrovní. První úroveň je ochránce, s výrazným vzorem, takže se nebojíte ledu. Mezivrstva slouží jako tlumič nárazů. Pokud jdete s těžkým batohem nebo skočíte z vysokého svahu, chrání vás před těžkými zraněními. Třívrstvá vložka vytvoří za všech okolností pohodlí.

V tomto modelu není vodotěsná membrána, a proto mají menší hmotnost než jiné modely a budou pohodlné i v intenzivním teple.

Je špatné si myslet, že takové boty jsou vhodné pouze pro pěší turistiku. Boty budou vypadat skvěle s hubenými džíny. Boty na platformě se širokými kalhotami vypadají velmi elegantně. A pokud k nim přidáte pletený svetr, dá vám luk integritu.

V takových botách je velmi výhodné, aby mladé matky chodily s kočárkem v kočárku.

Chci jít do Tibetu

A pro dezert jsme připravili nejmocnější polní boty z elitní pouště Lowa, které byly původně vytvořeny pro vojáky britského impéria, aby bojovali v horkém a horském podnebí. Takže, pokud se chystáte navštívit Tibet, nemůžete bez takových bot dělat.

Poušť Elite kombinuje tuhost treku a prodyšnosti pouštních bot, takže mohou cestovat jak v hornatém, tak v rovinatém terénu. Boty jsou vyrobeny z tlusté nepromokavé kůže, takže chodidla nejsou mokrá ani potená.

Pro dodatečnou ochranu a odolnost proti opotřebení na špičce boty uvidíte pevný polyuretanový kryt.

Uvnitř je bota vybavena ventilovanou podšívkou, která má také antifungální vlastnosti.

Podešev je velmi tvrdá, takže se nemůžete bát ostrých kamenů. Podpěra oblouku zaručuje vynikající odpružení, které vám ušetří z dislokací. Navzdory výšce baret se háčky nepoužívají k šněrování, namísto nich se používají široké kovové smyčky, takže šněrování lze rychle a snadno vytáhnout. V takových botách se můžete bezpečně vydat na dlouhou cestu s objemným batohem.

Boty mají stylový design, vypadají skvěle s džíny, takže mohou být nošeny ve městě.

Na závěr bych chtěl říci, že Lowa boty jsou tak vysoké kvality, že se tkaničky nejprve opotřebovávají.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky