Boty Kotofey

Boty Kotofey

O značce

Značka Kotofey je dnes velmi žádaná nejen mezi Rusy, ale i mezi obyvateli mnoha dalších zemí. A tato bota se vyrábí v Moskevské oblasti - ve městě Yegoryevsk. Továrna začala svou činnost ve 40. letech minulého století.

Nejdůležitějším pravidlem společnosti byla trvale vysoká kvalita krejčovské obuvi z přírodních materiálů. A tato společnost toto pravidlo prošla všemi těmito roky a dodnes je vedena.

Koncem 90. let začala továrna spolupracovat s italskou firmou, bylo provedeno rekvalifikace zaměstnanců, zlepšeny výrobní technologie a společně s italskými designéry byly vyvinuty nové modely obuvi. Od té doby, výrobky obdržely název "Kotofey" a začal těšit velkou poptávku.

Dnes můžeme bezpečně říci, že dětská obuv "Kotofey" je oblíbená u mnoha rodičů. To vše je dáno vysokou kvalitou obuvi, pohodlností, trvanlivostí, použitím vysoce kvalitních přírodních materiálů, obrovským sortimentem výrobků a samozřejmě jasným a módním vzhledem obuvi.

Výroba bot Kotofey již není prováděna pouze v Rusku, ale také v Itálii, Bosně a Číně. Na exteriéru pracují nejlepší designéři v Evropě.

Můžete si koupit boty ve firemních obchodech Kotofey, které jsou ve všech hlavních městech Ruska, stejně jako v pohodlných internetových obchodech.

Vlastnosti a výhody produktů

Výběr dětské obuvi je velmi důležitou otázkou. Boty by měly být teplé, pohodlné, kvalitní a co je nejdůležitější - dítě by mělo vypadat.

Společnost "Kotofey" ve výrobě dětské obuvi využívá nejnovější vybavení a inovativní technologie. Díky tomu si můžete být jisti vynikající kvalitou bot Kotofey. Designéři společnosti vyvíjejí nové kolekce dětské obuvi s přihlédnutím ke všem moderním módním trendům. Proto si mnoho rodičů a jejich dětí vybírá boty tohoto výrobce.

Dalším důležitým bodem práce firmy Kotofey je provádění různých vědeckých studií, které pomáhají zlepšovat modely obuvi, vytvářet ortopedické, anatomicky správné a velmi pohodlné dětské boty.

Boty jsou velmi pohodlné nejen na nošení, ale také na nošení a sundání. Díky pohodlným zipům a suchému zipu nevzniknou problémy s nasazením obuvi ani u batolat.

Přehled modelů

Výrobky značky "Kotofey" jsou vyráběny pro všechna roční období. Proto si můžete snadno vybrat své děti jak demi boty a teplou zimu.

Každou sezónu společnost vydává novou kolekci dětské obuvi. Jejich volba je velmi velká, takže výběr správné boty pro všechna kritéria nebude problém.

Snadno najdete boty pro chlapce i dívky. Návrháři firmy vyvíjejí módní krásné boty pro děti všech věkových kategorií.

Boty jsou k dispozici v široké škále barev. Dívky se pravděpodobně rozhodnou pro růžové, červené, žluté, fialové květy. Pro chlapce jsou modely modré, modré, hnědé, černé a šedé. Mnoho modelů obuvi doplňuje stylový světlý tisk.

Požadavky rodičů na zimní boty jsou obzvláště vysoké, protože zimní boty musí být vysoce kvalitní, vodotěsné v případě deště a udržovat teplo.

Aby bylo možné uspokojit všechny požadavky na zimní obuv, začala značka Kotofey vyrábět boty z vysoce kvalitního membránového materiálu.Boty „Kotofey“ poskytují maximální ochranu dětských nohou od těch nejnáročnějších mrazů a pronikání vlhkosti.

Membránové boty jsou velmi důležité av mimosezóně, kdy je nutné chránit nohy našich dětí před vlhkostí. Membránová tkáň také zvládá tento úkol 100%.

Membrána má řadu výhod:

  • Membrána je „dýchací“ materiál, zajišťuje přístup vzduchu k dětským nohám, což znamená, že nohy v botách se nebudou natahovat.
  • Membránové boty jsou velmi měkké a pohodlné, chrání před poraněním a třením s vysokou aktivitou dítěte.
  • Membrána dokonale udržuje teplo. A podšívka na kole tento efekt ještě zvyšuje. Vaše nohy zůstanou teplé i v extrémním chladu, takže nebudete muset nosit druhý pár ponožek.
  • Membrána je porézní materiál, který prochází požadovaným množstvím vzduchu. Tato vlastnost umožňuje odpařování přebytečné vlhkosti, což znamená, že nohy dítěte nejen zamrznou, ale nebudou přehřáté.
  • Obuv odolná proti vlhkosti - membránová obuv - ideální pro deštivé dny.

Nejlepší je sušit boty z membrány při normální teplotě vzduchu. Nepokládejte je do blízkosti baterií nebo ohřívačů. A pro čištění bot stačí setřít lehce navlhčenou a pak osušit měkkým hadříkem.

Firma "Kotofey" se zabývá výrobou obuvi nejen z membránových materiálů, ale také z prvotřídní pravé kůže. Mnoho rodičů dává přednost botám z pravé kůže. Toto je již klasika, která byla testována mnoho let. Řada modelů obuvi z pravé kůže je obrovská - pro každý vkus a barvu.

Všechny boty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, poskytují spolehlivou ochranu před vnějšími vlivy a jsou skvělé pro dlouhé procházky.

Jak si vybrat

Společnost "Kotofey" se zabývá výrobou obuvi pro různé věkové kategorie. Můžete snadno vyzvednout boty pro velmi malé děti, které jsou jen s jejich první kroky, a pro teenagery.

Místo společnosti "Kotofey" posta rozměrovou síťovou obuv. Stačí správně změřit nohu dítěte a vybrat si velikost. Při měření délky nohy musí dítě stát, protože váha těla ovlivňuje délku nohy.

Výrobci doporučují, aby měření nohou v ponožkách, s ohledem na nezbytné dodávky prostoru. Kroužek dvou nohou dítěte tužkou na kus papíru a změřit vzdálenost mezi nejvzdálenějšími body.

Podle doporučení zkušených ortopedů je nejlepší vybrat si boty se zásobou půl centimetrů.

Recenze

Na internetu najdete mnoho recenzí o dětské boty značky "Kotofey". Je třeba poznamenat, že téměř všechny jsou pozitivní.

Kupující jsou velmi spokojeni s kvalitou obuvi z membrány - jsou velmi teplé, pohodlné a pohodlné. V takových botách se nohy dítěte nepotí a zároveň vlhkost neproniká dovnitř boty. Kupující píší, že boty jsou dobře nošeny na několik sezón, a tyto boty mohou být bezpečně zděděny mladšími dětmi.

Kupujícím to vyhovuje, že všechny boty Kotofey jsou ortopedické, což přispívá k řádné tvorbě dětské nohy.

Podle rodičů se v kožených modelech obuvi používají přírodní nejměkčí materiály, takže při nošení nezůstávají na kůži žádné záhyby. Ponožky některých modelů jsou doplněny gumovou podložkou, která chrání boty před poškrábáním a jiným poškozením.

Kupující také chválí zimní a demi-sezónu boty na kole. Tato podšívka je velmi teplá, měkká a příjemná na dotek. Je vždy pohodlné a teplé pro děti chodit v botách s podšívkou na kole.

Kupující také poznamenat, krásné boty design, široký výběr barev a modelů.

Rodiče jsou spokojeni s cenami obuvi, které jsou plně v souladu s nejvyšší kvalitou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky