Můžu nosit šaty s botami?

Můžu nosit šaty s botami?

Po dlouhou dobu móda diktovala svým pravidlům a zákazům společnosti. Dlouhý svetr se sukní může nosit pouze osoba bez chuti - módní návrháři stále říkali, že jen holky s jednoduchou ctností používají své dcery na červené rtěnky - přednášky pro své dcery. rohu.

Časy se naštěstí změnily. Módní návrháři se stali nejen soucitnějšími s jakýmkoli projevem individuality, ale také plně podporovali tyto projevy. Právě proto neobvyklé kombinace v oděvu nikoho nepřekvapí. Lidé naopak mají tendenci vyčnívat z davu, přicházejí s něčím novým a čerstvým, což nebylo možné udělat dříve.
Nejúspěšnější kombinace, podle moderních módních expertů, jsou získány, když se kombinují oděvy z různých kategorií. Řekněme obchodní a příležitostné nebo romantické a sportovní. Vzhledem k tomu mladé dívky často doplňují ženské šaty hrubými a brutálními botami. Ne všechny tyto kombinace jsou považovány za harmonické, ale záleží na tom, k jakému úhlu se přiblížíme.

Můžete vypadat harmonicky v šatech s botami?

Rozhodně ano, pokud pozorujete jedinečnost textur. Je jasné, že lehké chintz šaty budou vypadat špatně v kombinaci s botami na hrubé podešvi traktoru a se šněrováním, jako by to bylo ze skalního vymoženosti. Na oplátku je nepravděpodobné, že šaty volného střihu se sportovním potiskem budou v souladu s ženskými kotníkovými botami na vysoké platformě.
Nezapomeňte na barevnou harmonii. Navzdory skutečnosti, že módní společnost nyní přivítá prakticky všechny barevné kombinace, je třeba mít na paměti, že studené odstíny s teplými barvami nejsou a priori kombinovány. Je to jako přírodní zákon, který musíte přijmout, aniž byste se ptali proč nebo proč. Aby nedošlo k omylu v barevné kombinaci, použijte možnost win-win - černá, bílá šedá, modrá - kombinovaná v libovolném poměru a formě.
A ještě jedna důležitá nuance. Klasické šaty by nikdy neměly být kombinovány s botami, které volně pokrývají kotník. Taková kombinace může způsobit, že obraz bude nepřesný. Volná noha je ideální pro romantický a lehce ležérní ležérní vzhled. V opačném případě můžete experimentovat podle svého přání.

Jak najít perfektní kombinaci

V roce 2017 se módní návrháři aktivně podíleli na vytváření stylových obrazů a nalezení toho správného je snadné. Zvažte sedm nejvýraznějších snímků tohoto roku:

1. Boho chic nebo hot hello z 90. let. To je způsob, jak charakterizovat kombinaci pletených šatů, spíš jako prodloužený svetr s volným střihem a kovbojské boty kontrastních tónů. Chcete-li dát svěžest a jednu poznámku, je doporučeno doplnit ji elegantní pletené baret nebo klobouk, stejně jako sen. Na nohách, v tomto případě, je lepší nosit těsné punčochy nebo legíny, a vybrat si pytel v klasickém stylu.

2. Zajímavá klasika nebo jak se stát šedou myší. Elegantní kancelářské šaty s lehkým nádechem ženskosti v podobě mělkého výstřihu, návrháři doporučují doplnit boty chelsea. Malá pata a krátká noha dávají obraz skrytého pokušení. Kabelka je lepší zvolit malé, dámy. Pokud šaty nejsou doplněny rukávy, kolenní výšky nebudou zasahovat.
3Glamour bezohlednost nebo jak se cítit svobodný. Velvet šaty ve stylu grunge bude nejlépe zdůraznit ženskost linek, říkají odborníci. Zkombinujte to s doporučenými koženými kotníkovými botami na masivní podešvi. Taška spojky ve stylu Coco a oříznutá bunda s přeříznutým odstínem budou v ideálním případě ředit vzhled.
4. Retro styl nebo nový trend starých. Pokud v babiččině hrudi ležely semišové šaty z lichoběžníkového střihu, neváhejte s nimi dosáhnout - to je hit sezóny. Zkombinujte ji s chelsea boty, která je na malé podešve a zúžené špičky. Sundresses tohoto řezu se doporučuje doplnit halenky. Příslušenství si vyberete z éry retro.
5. Ženskost a brutalita, nebo jak spojit nesourodé. Malé černé šaty nebo jiné barvy, ale podobného střihu, návrháři doporučují kombinovat s botami na tlusté vlnité podešvi. Mohou být přidány tkaničkami, ale je důležité zajistit, aby nevypadaly příliš drsně. Přidat obrázek může být kovové šperky.
6. Sportovní "ne klasický" nebo jak vytvořit pohodlný obraz. Pro milovníky aktivního životního stylu vyvinuli designéři pletené šaty sportovní střih s pásem. Dokonale podtrhují čáry siluety a kupodivu dost dobře chodí s tenisky na pevné podešvi. Takový obraz určitě dodá vašemu sportovnímu dennímu stylu styl.
7. Šaty - košile nebo jak zůstat žena v mužských šatech. Nedávno bylo nemožné si představit, že by se pánská košile mohla snadno proměnit v ženské šaty. Ještě těžší bylo uvěřit, že by toto oblečení bylo dobrým doplňkem semišových bot na masivním patě, ale ukázalo se, že je to tak.
Jak vidíte, obrazy s šaty a botami mohou vytvořit mimořádnou rozmanitost a všechny budou svým způsobem originální, stylové a zajímavé. Nebojte se postupně se odklonit od zastaralých standardů, protože moderní výběr oblečení a obuvi je tak obrovský, ale chcete vše vyzkoušet.

Modely

V poslední době se na pódiích světa stále častěji objevují modely oblečené ve zkrácených šatech různých stylů a textur, stejně jako boty. Tato kombinace vypadá nejharmoničtěji, protože nedostatek látky na šatech je pokryt nadbytkem na botách. To je důvod, proč tato kombinace moderních dívek používá ve svých obrazech nejčastěji, zejména v zimě. Ale kombinace šatů a bot nemůže být nazývána výhradně zimou, takže níže zvažujeme možnosti pro různá roční období.

Drsné

Boty na hrubé a masivní podešvi traktoru jsou ideálně kombinovány s hustými šaty z pletenin, stejně jako pletené modely šatů. Není to špatné, že vypadají as modely nadrozměrných šatů t. To doplňuje hrubost textury. No tyto boty zapadají do obrazu s šaty v hippie stylu, které jsou doplněny koženými vložkami, třásněmi a korálky.

Masivní

Boty na masivní podešev lze kombinovat i s večerními šaty. To je tento jediný, který odlišuje kotníkové boty, které dávají obraz svůdnosti, vhodné ve večerním pohledu. Bude dobré tyto boty harmonizovat s koženými šaty, i když jedete do klubu nebo na diskotéku. Obchodní obrazy jsou lepší, aby tyto boty doplňovaly.

Krátké

Ale boty s krátkými špičkami dokonale zapadají do obrazu s obchodními šaty, zejména pokud nejsou doplněny příliš masivní a drsnou podrážkou. Ideální pro přísný obraz - botu na nízké patě s hadem na boku. Ale v neformálním vzhledu můžete přidat kombinaci se sportovními, pletenými nebo dokonce romantickými šaty - to vše záleží na vaší náladě.

Plochá podrážka

Tyto boty se nejlépe kombinují se sportovním oblečením, stejně jako s kolenními šaty. Obraz se ukáže mírně mimořádný - jen takoví lidé jako moderní mládež.Non-formals raději kombinovat takové boty s koženými šaty, stejně jako rozšířené krátké slunce-rozšířil šaty. Doplňte si obrázek batohů nebo brašny.

Ženy

Klasické kožené boty na platformě, nejčastěji vybírané pevnými ženami, se dobře hodí na šaty střední délky. Je dobré, jsou-li takové boty doplněny o mírně prodlouženou hřídel a z hlediska řezu vypadají spíše jako polo boty. Kombinace je elegantní a elegantní.

Zima

Pod tradičními zimními botami s protáhlým vrcholem, který jsme všichni zvykli nazývat botami, se hodí všechny těsné šaty. Je žádoucí, aby jejich délka nebyla nižší než nahoře - pak obraz vypadá nejvíce harmonicky.

Boty s dlouhými šaty

Ale s délkou šaty maxi by měl nosit pouze boty na vysokém podpatku. V tomto případě styl boty není tak důležitý, protože nebude vidět pod šaty, ale je vyžadována pata nebo masivní platforma.

Pokud máte zájem o samotnou představu těchto kombinací, pak není nutné běh do obchodu pro nové boty. Dost na to, abyste se podívali na ten, který už máte, a možná pochopíte, co vám chybí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky