Lyžařské boty Tecnica

Lyžařské boty Tecnica

Alpské lyžování je fascinující, extrémní a velmi nebezpečné podnikání, zejména pokud se nestaráte o nákup kvalitní a hlavně správné boty. Faktem je, že existuje spousta druhů alpského lyžování a každý z nich má svůj vlastní model obuvi.

Takže freeride zajišťuje lyžování a sestup na nepřipravených tratích, což znamená, že boty musí být dostatečně pevné, aby odolaly intenzivnímu zatížení a zároveň zajistily bezpečnost lyžaře. Sjezdové lyžování zahrnuje lyžování na upravených svazích, ale s poměrně ostrými a precizními pohyby, což znamená nošení elastických bot s dobrým odpružením.

Boty pro freestyle musí být velmi houževnatý a odolný, aby vydržel intenzivní zatížení a náhlé změny teploty, a pro začátečníky, dostatečně měkké a stabilní boty s dobrou podešví a schopností přizpůsobit se. Každý z výše uvedených modelů je přítomen ve sbírce italské firmy Tecnica.

Historie značky a použité technologie

Tecnica byla založena v roce 1960 Orestes Zanatta a zpočátku se specializovala na výrobu bot. Zajímavostí je, že za deset let zaujímá vedoucí postavení v sortimentu lyžařských bot a dodnes vyrábí také tenisky, válečky a zimní obuv, lyžařské výrobky zabírají téměř polovinu produkce.

V procesu výroby obuvi pro lyžaře používají výrobci různé technologie. Při výrobě vnitřních bot nebo plstěných bot se používá čtyřvrstvá technologie Quadra Fit Technology. To vám umožní cítit se co nejpohodlněji v botě udržováním optimálního přenosu tepla.

Sportovní typy bot vyrobené z latexu a mikrovláknové technologie Ultra Fit Pro závod. Tepelně tvarovaný materiál v těchto botách se používá v oblasti kostí na kotníku. Experimentální obuv vyrobená z termoformovaného materiálu se vyrábí v oblasti chodidla a jazyka a pokročilá, vyráběná technologií Ultra fitv oblasti chodidla.

Používá se při výrobě obuvi a inovativních technologií Technologie Air Fit. Zde, pro upevnění nohy, je plocha mezi plastovým lemem a vnitřní botou nafouknuta, to znamená s plstěnou botou. Horní část obuvi je vyrobena technologií Napájecí skříň. Ocel instalovaná na podrážce boty několikrát zvyšuje její tuhost.

Odrůdy

Lze tedy vyvodit, že boty jsou vyrobeny ze značky s přihlédnutím ke všem požadavkům profesionálního a amatérského alpského lyžování. Je zajímavé, že boty od firmy Tecnica mohou být nejen lyže, ale i lyže, a tyto modely, jak víme, se mezi sebou značně liší.

  • Lyžování

Lyžařské boty značky jsou vyráběny pomocí inovativní technologie 3Density. Berou v úvahu geometrii moderních lyží, mají boční výztuhy směřující od holeně k patě, což vám umožňuje plně přenášet energii z nohou na lyže. Kromě toho je montáž na lyžařské boty výrazně odlišná od těch, které jsou na lyžích.

  • Pro lyžování

Tecnica boty pro lyžování jsou pohodlnější, proto poskytují maximální úroveň bezpečnosti i pro začátečníky. Těžké a elastické klipy dělají botu co nejpružnější a schopnost přizpůsobit model velikosti je téměř univerzální. Manžety takových bot mají dostatečnou tuhost a schopnost přepnout z režimu „horký“ do režimu „bruslení“ je činí co nejúčinnějšími.

  • Dítě

Dětská lyžařská obuv Tecnica je reprezentována modelem Bodacious 65. Jejich hlavní rozdíly jsou v jasu, lehkosti světla, pohodlí při nasazení a co je nejdůležitější - měkkost. Při chůzi v nich vytváří pocit, že jdete po oblaku, což vám dovoluje, abyste po dlouhou dobu necítili nepříjemné pocity během aktivních aktivit. Takové modely obuvi jsou prezentovány v různých velikostech, takže můžete kopii najít i na nejmenší noze.

  • Ženy

Dámské lyžařské boty ve sbírce firmy Tecnica prezentovaly model esprit. Oni nejen vypadají stylově dost, ale také jsou vytvořeny s přihlédnutím k anatomii ženské nohy, to znamená, že jsou užší na šířku, i když existuje možnost nastavení vrcholů. Kovové spony a plastová vnější obložení činí botu mimořádně trvanlivou, navzdory své lehkosti a měkké vnitřní struktuře.

Recenze

Soudě podle recenzí, boty od značky si opravdu zaslouží nejvyšší pochvalu. Mluví pozitivně o izolačních vlastnostech bot, jejich síle a promyšlené konstrukci. Vnější vlastnosti obuvi jsou také vysoké a primární vzhled obuvi je udržován i při dlouhodobém používání. Jediným minusem lyžařské boty Tecnica je, že je to poměrně drahé.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky