Vans snowboardové boty

Vans snowboardové boty

Vlastnosti a výhody

Slavná kalifornská značka Vans vyrábí některé z nejlepších snowboardových bot na světě, které se vyznačují stylovým designem, atraktivním vzhledem, vynikajícími spojovacími prvky a kvalitním materiálem. Tyto boty se liší od konkurenční, lepší absorpce nárazů, optimální hmotnosti, dokonalého střihu a trvanlivosti.

Téměř všechny snowboardové modely, mužské i ženské, mají smíšený šněrovací systém, který poskytuje vynikající oporu, boty jsou vybaveny nejpohodlnější botou, což usnadňuje dobývání jak velkých, tak malých horských svahů.

Charakteristickým znakem těchto bot je také antibakteriální a vícevrstvá stélka, na které jsou polštáře absorbující otřesy. To je ideální jak pro muže, tak pro ženy, protože značka je co nejblíže k anatomickým rysům nohy. Pod vlivem tepla, Vans snowboardové boty mají tvar nositele nohy, kvůli vlastnostem použitých materiálů.

Tato značka byla založena v roce 1966, dnes však zůstává lídrem ve svém výrobním sektoru, a to především díky tomu, že specialisté společnosti neustále sledují inovace a využívají moderní materiály i moderní technologie.

Oblíbené modely:

Aura

Nejběžnější model, představující boty střední míry tuhosti, s dvojitým šněrovacím systémem BOA, který umožňuje pohodlně dotáhnout botu a rozdělit tlak na všechny nohy. Stélka pro maximální pohodlí a podporu z materiálu EVA. Uvnitř je vnitřní bota s dvojitou hustotou, která se pevně dotýká kotníku a udržuje teplo dobře.

Opláštění běhounu na podrážce se systémem Impact Sorb v oblasti paty je vyrobeno z materiálu EVA, což umožňuje „uhasit“ tvrdá přistání. Celá konstrukce modelu aura zajišťuje úplnou těsnost a spolehlivou fixaci, stejně jako účinnou přilnavost boty k surfové desce a se sněhem. Kotník je jasně upevněn asymetrickou vnitřní botou ve tvaru X.

Ahoj standard

Tento model snowboardových bot je velmi oblíbený u extrémních milovníků díky spolehlivé fixaci nohou bez nadměrného tlaku. Patentovaná technologie tepelně tvarované vnitřní části je charakterizována patkou absorbující otřesy a ochranným systémem navrženým v oblasti šlachy, jakož i spolehlivou fixací šněrováním. Vnitřní bota má jasné obrysy nohou nositele od prvních minut, což je velmi důležité při sestupu, lehká, jednodílná podešev EVA účinně uhasí sjezdy z velkých výšek.

Všechny švy jsou pevně upevněny, přelepeny a pokryty speciálně měkkými materiály. Profil podešve je speciálně snížen, takže sestup ze snowboardu je ještě pohodlnější a bezpečnější.

Mantra

Tento model je speciálně vyroben firmou Vans pro ty, kteří se začínají učit jezdit na snowboardu. Produkty se liší svou beztížností, dokonalým komfortem během jízdy. Podobně jako u jiných modelů se Mantra vyznačuje vnitřní tvarovací vložkou, dvouvrstvou podešví, stélkou z materiálu EVA. Dále je třeba poznamenat, že je zde klasické šněrování, ergonomický jazyk vnější boty a speciální vložka pro lepší fixaci paty.

Recenze

Pro aktivní sport hraje nejdůležitější roli bezpečnost uniforem, zejména obuvi. Majitelé pohodlných značkových snowboardových bot Vans si všimnou maximálního komfortu, spolehlivosti a dobrého stupně tuhosti této boty. Sedí dokonale, fixují dolní nohu bez svírání a nepohodlí, ohromují svou vnější přitažlivostí.

Šněrování je zpožděno bez námahy - snadno a pevně.Noha se vůbec nepotí, protože je zde ventilační systém, dokonce i při velmi silných mrazech, mohou být nasazeny na tenké ponožce bez obav, že nohy zamrznou. Vnitřní bota vás udržuje v teple a zároveň umožňuje dýchání nohy.

Uživatelé této boty navíc doporučují, abyste si před nákupem vyzkoušeli model, abyste si vybrali správnou velikost co nejjasněji. Jak ukázaly zkušenosti provozujících snowboardistů, boty této americké značky si po dlouhou dobu udržely svůj původní vzhled, aniž by ztratily tuhost a funkčnost.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky