Dětské boty Timberland

Dětské boty Timberland

S nástupem studené sezóny rodiče často začínají přemýšlet o koupi zimní obuvi. Zde je důležité nejen izolaci bot, ale také materiál, pohodlí podložky a kvalitu šití. Nejlepší volbou pro mnohé budou dětské zimní boty Timberland.

Zakladatelem této značky je Nathan Schwartz, který v roce 1973 vytvořil svou vlastní značku, vyrábějící trvanlivé a kvalitní boty pro dřevorubce. Výrobky byly vyrobeny na zakázku, ale poté, co značka byla schválena mnoha lidmi, začala rozvíjet to, co dělají a zatím. Dnes obuv Timberland je jedním z nejvíce koupil. Společnost vyrábí pánskou, dámskou a dětskou obuv, stejně jako obuv pro teenagery.

Vlastnosti a výhody

Timberlands jsou vyráběny pomocí speciální, bezproblémové technologie, která se skládá ze speciálního upevnění kůže s podešví. To dává botě odolnost vůči vodě a dlouhé expozici. Dětská obuv je vyrobena z přírodních materiálů a má speciální blok, který umožňuje udržet dětskou nohu v optimální poloze. Polstrování bot usnadňuje běh a skákání na ty neklidné.

Boty Timberland nezmoknou a po mnoho let neztratí svůj tvar. Kůže je impregnována speciálním roztokem, který odpuzuje vlhkost. Zevnitř jsou boty opatřeny stélkou z přírodní kožešiny - ovčí kůže nebo tigeiky, která umožňuje dětským nohám zůstat v teple iv těch nejtěžších mrazech. Značka nikdy nové technologie neignorovala a snažila se je co nejlépe využít při zlepšování svých výrobků. Takže v posledních sezónách se obuv stala izolovanou mikrovláknovým materiálem. Díky této podšívce váží boty méně a je pro dítě snazší chodit a běhat v ní.

Podešev boty se skládá ze speciálního protiskluzového materiálu, který dětem umožní chodit po ledu a nepadat.

Modely

Boty pro nejmenší

Timberland vyrábí krásné boty pro chlapce a dívky.

Nejmenší model je dětská botička, která je doplněna kloboukem, který odpovídá barvě boty. Tato obuv je vhodná pro první kroky domu a zahřeje nohy dítěte, když spí v kočárku.

Dítě

Dětská obuv je omezenou kopií dospělých. Kožený svršek s nadrozměrnou botou a šněrováním na přední straně. Pod horním okrajem jsou vrchy na zadní straně kožešiny nebo kožené vložky v barvě podešve. Podešev traktoru dodává poněkud drsný vzhled, ale nepoškozuje vzhled boty.

Dospívající

Timberlands pro teenagery jsou plně opakované modely pro dospělé a neliší se od nich, kromě té velikosti. Obecně platí, že jsou velmi stylové boty pro každého a jsou ideální pro jakýkoli vzhled.

Barevné schéma bot není příliš široké. Jedná se většinou o hořčici, ale existují modely v černé i růžové barvě.

Recenze

Mnoho rodičů nazývá dřevařské boty nezničitelnými. Jsou velmi odolné a pohodlné. Není zde jen příjemný vzhled obuvi, ale také kvalita zpracování a lehkost obuvi. Jediná věc, která zaměňuje některé maminky, je cena, ale kvalitní výrobek známé značky vždy stojí více než její protějšky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky