Crocs boty

Crocs boty

Historie značky

Světově proslulá americká značka Crocs úspěšně prezentuje své vysoce kvalitní boty. Začalo to tím, že v roce 2002 se tři přátelé ze státu Colorado rozhodli vytvořit pohodlné boty pro plachtění s využitím nových technologií. V té době nevěnovali velkou pozornost designu, ale zaměřili se na kvalitu materiálu a funkčnost obuvi. Jejich volba byla provedena na měkkém materiálu na bázi pěnové pryskyřice. Objevili se tak krokodýli, kteří se již v prvních týdnech prodeje prodávali v obrovských dávkách mezi jachtaři. Jméno Crocs doslovně znamená “krokodýl”, a toto je vysvětleno tím, že první modely se podobaly krokodýlí hlavě.

Obuv Crox se stala inovativním produktem, který nemá po celém světě obdoby, což mu umožnilo rychle dobýt nové trhy v Evropě a Americe. Dnes je značka velmi oblíbená, především díky kvalitě a praktičnosti vyráběných bot. Řada každoročně roste souběžně s poptávkou, nyní na policích mnoha obchodů můžete vidět zimní i letní, pánské, dámské a dětské modely bot značky Crocs.

Vlastnosti a výhody

Většina kupujících je již dobře obeznámena s pohodlnými pantoflemi Crocs, ale značka vytváří demi-sezónu a zimní obuv a výhody těchto produktů jsou pro každého zřejmé a srozumitelné, protože jsou kompromisem mezi koženou obuv a gumovou obuv - pohodlné a vodotěsné. Podešev těchto bot - prakticky neklouzne, kvůli druhu běhounu.

Obuv Crocs samotná je také pohodlná vzhledem k tomu, že díky základnímu materiálu jsou velmi lehké a měkké, nedají se navlhčit a snadno se čistí, jsou vhodné pro kašovité a nečisté a plískané, i reagencie, které jsou sypány na ledovém asfaltu. na gumovém podkladu. Materiál Kroslayt neabsorbuje vlhkost, má antibakteriální účinek, zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu a plísní. Zimní boty Crocs odolávají mrazu až mínus dvacet stupňů, neabsorbují vlhkost a pachy.

Letní modely Crocs mají speciální otvory, které zajišťují větrání v horkých dnech. Jejich výhodou je také široká škála barev a stylů, a to jak žen, tak mužů, a dětí. Ve srovnání s koženými botami jsou krokodýli mnohem silnější a pohodlnější díky speciálnímu polymeru, který je naprosto bezpečný pro zdraví.

Další výhodou je, že tyto boty se snadno nosí a mají při chůzi tvar nohou, a to vše díky ohřevu boty tělesnou teplotou. Léto Crocs, stejně jako celá řada sortimentu této značky, netrhá nohy díky měkkosti materiálu a jsou také velmi odolné.

Mužské a ženské modely

Moderní Crocs je reprezentován paletou modelů. Patří mezi ně sabo, plážové boty, tenisky, baletní boty, domácí a dětské boty, demi-sezóny a zimní boty, boty pro muže, ženy a děti. V takových botách je to velmi pohodlné a tento argument je více než dost na to, aby ospravedlnil takový spěch a poptávku po nových modelech.

Pánské krokodýli jsou ceněny za to, že jsou vynikající v teple, snadno se vyrovnávají s teplotními výkyvy, a to je velmi důležité pro demi sezónu a zimní obuv. Šité švy a hluchý jazyk navíc chrání před vlhkostí. Crocs jsou jak vysoké, tak nízké modely na měkké podšívce, která poskytuje pohodlí i v mrazivém počasí. Vlnitá podešev zajišťuje dobrou přilnavost. Ve všech kolekcích pánské obuvi výrobce zdůrazňuje aktivitu a touhu po sebevyjádření.

Dámské modely v sezóně a zimním období jsou boty, sportovní zimní boty, polo boty na topení s textilem, semišové vložky, stejně jako pravé kožené vložky. Boty mají výbornou absorpci nárazů, podšívku na srsti, fleece nebo textilu. Obuv je navíc sešitá podél obvodu základny, jsou zde modely se zipem a se šněrováním, pro každý vkus zákazníků.

Dokonce i při dlouhých procházkách se boty Crocs neunaví: sandály, sandály, baletní byty, zimní a demi boty jsou bestsellery značky, které se každoročně zlepšují a dokazují, že můžete být styloví na nízké rychlosti.

Recenze

Šťastní majitelé bot Crocs se rádi podělili o své názory na praktičnost a trvanlivost těchto bot. Z předností si kupující všimnou krásného vzhledu, pohodlí, extrémní jednoduchosti a praktičnosti.

V takových botách je velmi pohodlné pro dítě a jejich rodiče, vypadají úhledně na noze, nemají žádné cizí pachy. Po přečtení recenzí matek můžete dospět k závěru, že žebrovaná podešev dětských krokodýlí zimy neklouzne po žádném povrchu, včetně kopce a ledu.

Také se doporučuje koupit velikost ve velikosti, pak jsou opravdu nepostřehnutelné na noze a jsou dobře nosí. Všimli jsme si, že všechny švy jsou hladké, bezpečně sešité a pata je dodatečně vyztužena. Prakticky se neznečistí kvůli tomu, že špína jen odkapává z materiálu, neabsorbuje a nezanechává skvrny, takže boty vypadají dobře upravené. A nejnovější modely jsou také vybaveny reflexními prvky pro bezpečnost dítěte ve tmě.

Crocs - nestandardní a módní obuv nové generace, která je vždy a trvale v trendu!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky