Co mohu nosit se zelenými sandály?

Co mohu nosit se zelenými sandály?

Zelené sandály jsou nepostradatelnou botou pro léto, kombinující komfort, styl a krásu. Různé barvy a modelová řada vám umožní vytvořit obraz, který odpovídá preferencím jejich majitele a její nálady.

Různé barvy a modelová řada vám umožní vytvořit obraz, který odpovídá preferencím jejich majitele a její nálady.

Co na sebe

Klín

Tanket - myšlenka 80. let, ale doposud model neztratil svůj význam. Vyznačuje se stabilní a pohodlnou patou, která může být nejrůznějších výšek. V jiném klínu zvaném platforma.

Velmi módní jsou modely, jejichž horní část je vyrobena technikou tkaní (brčka, ozdobné šňůry, stuhy).

Pokud jde o podešev, imitující dřevo vypadá perfektně. Navíc je mnohem lehčí než přírodní materiál.

Korkový strom, který slouží jako pata sandálů, způsobuje určité nepříjemnosti díky jeho vlastnostem, že nevykročí krok.

Gumové a plastové podešve jsou nejpohodlnější.

Zelené klínové sandály vyžadují pečlivě promyšlený vzhled kvůli nějaké masivnosti a originalitě barev. Úzký vrchol (sukně, zejména střední délka) je naprosto nepřijatelný. Tento typ obuvi se nedoporučuje pro dívky s tenkýma nohama. Nízký růst vyžaduje lehkou, ne masivní platformu. Ale pro plné dámy a široké sukně nebo kalhoty - skvělá volba.

Pro letní procházky po městě si můžete vytvořit sadu pletené halenky v kontrastních pruzích (zelené, bílé barvy) a džínové kraťasy. Doplňte lukové doplňky - zelený vak, masivní náušnice.

Jemnost mladých dám bude zdůrazňovat obraz vytvořený ze světlých odstínů: šaty z máty zdobené krajkou; tonální sandály na hnědém klínu s koketním lukem; taška v rustikálním stylu a temné šperky.

Vlásenka

Stiletto boty jsou vždy rozlišovány milostí a neuvěřitelnou ženskost. Sandály - žádná výjimka. Jsou vizuálně štíhlé. Majitel takových bot nedobrovolně mění chození, přestává se lenošit a vypadá úžasně.

Modely s otevřenou špičkou a uzavřenou patou vypadají dobře se šaty, které mají květinový potisk. Díky této kombinaci je obraz jasný, veselý a stylový. Doplňky jsou přidány tak, aby odpovídaly šatům.

Hairpin - ideální řešení pro vytváření večerního luku. Je povoleno použít jeden tón oblečení a obuvi. Ale šperky a malá spojka musí být nutně zlaté nebo stříbrné. Šaty na podlahu dávají slavnost a kouzlo.

Zelené sandály jsou vhodné nejen pro šaty a sukně. S nimi jsou dobré a kalhoty. Na fotografii je stylová sada skládající se ze zelených kalhot, sandálů stejné barvy, blůzy v námořnickém stylu a bílé bundy. Sněhově bílá taška a masivní náramek jsou doplňky, které dodají sofistikovanost a rafinovanost.

Stiletto sandály mohou být velmi rozmanité: mají minimalistický nebo avantgardní top, okouzlující výbava, popruhy, kamínky. Pokud pro ně vyberete správné oblečení, budete neodolatelný.

Plochá podrážka

Ploché sandály vypadají o nic méně zajímavé než cvok nebo klín. Jsou ideální pro vytvoření neformálního letního vzhledu. Obzvláště dobré jsou takové boty ze světlého salátového odstínu.

Světle zelená (kyselý odstín) je schopna oživit matně šedou a udělat zajímavé úpravy. Současně je povinná přítomnost zelených prvků v oděvu: dekorace rukávů, límce, svetr svetr. Obraz je doplněn doplňky v tónových sandálech.

Stylový vzhled se získá kombinací šedých šortek, bílé halenky nebo tlustého svetru s sandály bez podpatků. Tam je smysl pro závažnost a zároveň lehká hravost. A pokud se rozhodnete pro žluté kraťasy, přidáte zelený luk a žlutou tašku na luk, pak v této formě můžete bezpečně jít na procházku po městě. I přes soběstačnost vypadají žluté a zelené v jednom snímku dobře.

Plochá podešev je ideální pro vytvoření obrazu v etnickém stylu. Pro tento ideální tmavě zelené sandály s popruhy, zdobené kulatými prvky s korálky.

Sandály bez podpatků - boty, které se doporučují pro vysoké a štíhlé dámy. Mohou být nošeny na šortky, džíny, dlouhé šaty a šaty.

Obecné tipy

Aby zelené sandály nevypadaly jako směšné barevné místo vašeho obrázku, použijte naše tipy.

  • Naplňte luk zeleným příslušenstvím: tašky, opasky, popruhy, náramky, náušnice. Přinesou jas a originalitu.
  • Použijte květinový potisk oděvu, který odpovídá odstínu vašich zelených sandálů.
  • Pokud je barva sandálů a barva šatů identická, je třeba použít jiný barevný přízvuk. Masivní pás s přezkou v modrozelené váze se s takovým úkolem vyrovná.
  • Světle zelené odstíny lze směle kombinovat s bílou a béžovou. Při použití modrých oděvů přidejte příslušenství stejného tónu jako sandály.
  • Zelené sandály lze nosit s prostým oblečením v diskrétních nebo pastelových odstínech.
  • Korálové barvy se používají ve špercích, pokud jsou sandály a šaty zelené. Kombinace zelené a červené - preference sebevědomých povah, které nejsou v rozpacích, že jsou v centru pozornosti.
  • Kombinujte zelené sandály s klasickými džíny: pohodlné a stylové.

Léto je jasná sezóna. Vyžaduje stejný jas v oblečení. Zelené sandály budou hodným doplňkem k jakémukoliv luku. Existuje mnoho odstínů zelené, takže je snadné vybrat ten správný. A naše tipy vám pomohou vytvořit správný obrázek a být na vrcholu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky