Co mohu nosit s platformovými sandály?

Co mohu nosit s platformovými sandály?

Na jaře av létě, sandály na platformě mohou dobře nahradit méně pohodlné boty s podpatky nebo jehlou v dámském šatníku.

Takové boty jsou mnohem praktičtější, ai když jste zvyklí trávit celý den na nohou, nebudete se v nich cítit unaveni.

Ale zároveň sandály na platformě vypadají stylově a žensky.

Vhodné pro sandály na platformě

Stylové sandály na platformě dokonale zapadají do různých obrazů. Proto budou vyhovovat dívkám s různým vkusem. Bez ohledu na to, zda se vám líbí ležérní styl nebo romantické šaty - takové sandály vám stejně vyhovují.

Stylistům se doporučuje, aby si vybrali takové masivní sandály pro holčičky s plnýma nebo svalnatýma nohama. Na tenkých nohách nebudou vypadat zvlášť dobře, takže obraz bude těžší. Neexistují zde žádná věková omezení: jak mladé dívky, tak i další dospělé ženy mohou nosit sandály.

Jaké jsou platformy sandály?

Módní sandály na platformě mohou být prezentovány v různých barvách a stylech. Existuje několik velkých rozdílů, podle kterých mohou být sandály rozděleny do několika skupin.

Maximální otevření. Otevřené sandály vypadají velmi snadno a elegantně. Jsou připevněny k kotníku pouze tenkými popruhy nebo popruhy. Takové popruhy mohou být kůže, textil nebo dokonce tkané. Otevřené sandály nemusí být velmi pohodlné, ale vypadají atraktivně a často se používají k vytvoření různých večerních luky.

Průměrná otevřenost. Více uzavřených modelů je výhodnější než obuv složená prakticky z jednoho provázku. Fixují nohu a nenarušují pohyb.

Uzavřeno. Často jsou uzavřené sandály. V tomto modelu je v prstech jen malý otvor. Modely s uzavřenou špičkou a otevřenou patou jsou vhodné i pro chladnější období. Tyto boty jsou velmi podobné botám.

Kromě toho mohou být sandály klasifikovány podle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. V létě jsou oblíbené lehké sandály s proutěnou plošinou a textilním svrškem. Také, tam jsou často modely z džínoviny, semiš, eko-kůže nebo pravé kůže. Každá možnost má své výhody a nevýhody, takže volba bot závisí na vás.

Co na sebe

V závislosti na tom, jaké sandály si vyberete, mohou být nošeny s různými věcmi.

Jednoduchější monochromatické modely bez zbytečných dekorativních prvků se hodí do klasických šatů nebo jiných šatů, navržených v elegantním stylu.

Půvabné sandály doplněné volánky, kamínky nebo luky se hodí do koktejlových šatů nebo jiných večerních šatů.

S šaty

Nejjednodušší a ženskou kombinací jsou sandály a šaty. S botami na platformě můžete kombinovat téměř jakýkoliv model.

Chcete-li vytvořit hravý koketní obrázek, můžete si vybrat tisk nebo šifónové šaty, a pro elegantní večerní luk, měli byste si vybrat elegantní oblečení z krajky nebo tylu sukně. Romantické šaty na kolena s sandály na stuhách budou romantické. Textilní nebo saténové kravaty, svázané kolem kotníku, zdůrazňují štíhlost nohou a koketní náladu módy.

Překvapivě, šaty v podlaze mohou být také kombinovány s botami na platformě. Zdá se, že tímto způsobem se ztrácí veškerá přitažlivost sandálů, protože budou téměř neviditelné. Ale při výběru takového detailu pro vaše oblečení budete pohodlnější a praktičtější.Kromě toho, několik dalších centimetrů sole bude přínosem pro vaše postava, takže silueta štíhlejší a elegantní. Je pravda, že při výběru takové kombinace se snažte dát přednost sukni takové délky, která nebude zasahovat do vaší chůze.

V létě mohou být sandály na platformě kombinovány i s kancelářskými šaty.

K tomuto účelu nasaďte jednoduché šaty se zúženou sukní střední délky. Pro obchodní luk vyberte boty z lehkých pastelových barev, a pak se bude dívat na pracovišti neméně vhodné než boty.

Obecně platí, že model šaty, stejně jako sandály, které jí odpovídají, vybrat si podle svého vkusu, ujistěte se, že zvolená kombinace zdůrazňuje výhody svého vzhledu a skrývá nedostatky.

S džíny

Sandály na platformě se také velmi dobře hodí do ležérního vzhledu. Kombinace sandálů s džíny je možná nejoblíbenější. Skinny, doplněný sandály na vysoké platformě, aby vaše nohy mnohokrát déle. Nejvhodnější pro tento typ obuvi jsou hubené džíny.

Pokud chcete, aby byl vzhled moderní a módní, dávejte přednost dnešním módním džínám s vysokým pasem nebo roztrženými koleny.

Takový jednoduchý obraz může být zředěn jasnými potištěnými tričkami nebo opačně, blíže ke klasice, s přísnou košili nebo saténovou nebo hedvábnou blůzou.

Se šortkami

Můžete také použít krátké šortky vytvořit letní luk. Podobně je to pro oděvy s štíhlýma nohama a napjatou postavou. Posledních několik sezón v trendu nejsou jen džíny s vysokým pasem, ale stejné šortky. Nejlépe je kombinovat s horní nebo oříznutou halenkou. Individualita poskytne obrazovým doplňkům, které jsou vhodné pro styl šortky a horní část souboru.

Sandály na platformě - kombinace krásy a pohodlí. V nich budete vypadat atraktivně, ale zároveň se nebudete cítit nepohodlně při chůzi. Vyberte si pro vás nejvhodnější model a vytvořte s ním originální módní luky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky