Fringed Sandals

Fringed Sandals

Fringe jako prvek výzdoby se objevil už dávno. První, kdo objevil tento dekorativní prvek, byli Indové. Pravda, v té době to nebyla ozdoba, ale byla užitečná jako ochrana před deštěm. Kapky na něj dopadly a okamžitě se stočily. To umožnilo, aby části oblečení zůstaly suché. V naší zemi se tento okraj stal populárním až ve 20. letech minulého století. Dívky začaly nosit minisukně. Abychom nevypadali příliš vzdorně, na některých výrobcích byl na dně připojen okraj. Vykompenzovala krátkou délku. V 60. letech se okraj stává oblíbenou součástí několika subkultur.

Letos v létě, v oknech značkových obchodů, jste pravděpodobně často potkali lemované sandály. Podívali jste se na ně a koupili, nebo jste odložili nákup módních věcí pro pozdější, přemýšleli, s čím spojit tento atribut šatníku? Pro pochopení všeho se můžete uchýlit k následujícím tipům.

Co na sebe

Sandály na podpatku se nejlépe kombinují s šaty. Jeho barva by neměla být zřejmá, protože Na snímku již máte neobvyklý detail. Nejkrásnější kombinací jsou modré šaty a hnědé semišové sandály. Obecně platí, že pokud se rozhodnete zvolit hnědou barvu obuvi, můžete na ní vytvořit celý obraz. Pak si nějaký kostým safari. Nebo můžete luk zředit béžovým topem. Jakékoliv dno to udělá. A nezapomeňte na opatření. Zřídka se stává, že věci s potiskem jsou kombinovány s takovými botami.

Nejvhodnější možností je sandály s plochou podrážkou. Mohou jít na pláž, projít se v parku s dětmi nebo jít na setkání s přáteli. V každém případě budou boty s třásněmi zdobit každodenní podobu každé dívky.

Chcete-li se zaměřit na okraj, je nejlepší nosit kraťasy nebo krátkou sukni. Pokud vám tato volba nevyhovuje, musíte si vybrat oblečení speciálně pro sandály určité délky. Aby nedošlo ke ztrátě, zkuste na dlouhé sukni ihned s sandály v obchodě. Takže můžete vidět, zda oděv nezavírá okraj. Totéž platí pro kalhoty. A protože hovoříme o pohodlí, můžete s touto botou nosit kombinézu nebo široké kalhoty. V tomto případě, aby obraz vypadal více žensky, měli byste ještě přidat nějaké vhodné příslušenství k pojmu "ženskost".

K obleku

Ve skutečnosti, okrajové zapadá téměř každý. Je to jen kombinace dalších položek v souboru. Je však třeba zvážit některá doporučení. S pomocí sandálů s třásněmi na patách, můžete vizuálně prodloužit nohy. V tomto případě zvolte dlouhý okraj. Jiný efekt je vytvořen z lemovaných bot na ploché podrážce. Proto byste je neměli nosit na plochých podrážkách pro plné a nízké dívky.

Ručně vyráběné

Chcete-li vytvořit na vlastní krásu takovou, musíte mít jen staré, ale stále celé sandály a třásně. Můžete si to udělat předem, nebo si koupit ready-made verzi v obchodě. Je to mnohem levnější než kupovat nové boty. Budete také potřebovat kovové spojovací kroužky, 2 upevňovací prvky, kleště a nůžky. Pokud je to všechno po ruce, můžete začít zdobit staré boty.

První věc, kterou musíte změřit, jaký kus okrajů potřebujete. K tomu změřte délku pasu se sponou na sandálech nahoře. Připevněte několik kroužků k okrajům lemování pomocí kleští. Jejich počet závisí na šířce nohou. Na posledním prstenci musíte připevnit upevňovací prvek. Design je připraven. Zbývá to jen nosit na běžných sandálech.

Existují různé varianty podobných výrobků. Můžete připnout třásně ke středu sandálů nebo ozdobit to jen zadní stranou vašich bot.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky