Zimní bunda bombardéru

Zimní bunda bombardéru

Zimní bombardéry pro dívky - to je jedna z nejjednodušších a nejvhodnějších možností pro svrchní oděvy pro chladné období. Samozřejmě, že takové oblečení vás nebude chránit před domácími mrazy, ale během sezóny bude váš šatník diverzifikovat.

Vlastnosti a výhody

Zpočátku, bombardéry byly vytvořeny pro armádu, dlouho před první světovou válkou. Tato verze svrchních oděvů byla navržena speciálně pro bombardéry, což je důvod, proč dostala takové jméno.

První bombardéry byly velmi teplé, šité z husté kůže s hustou kožešinovou podšívkou. Jejich hlavním úkolem bylo chránit pilota před chladem v otevřené kabině. Takové bombardéry vypadaly jako lehká verze kožichu z ovčí kůže. Tyto bundy doplňovaly úhledný otočný límec a opasek v břiše. Pás pomohl chránit tělo před větrem.

Později bombardéry začaly získávat popularitu nejen mezi armádou, ale i mezi zástupci subkultur. V různých dobách bombardéry nosili sportovci, skinheadi a dokonce i gothové. Izolované zimní bombardéry jsou nyní velmi populární. Většinou je nosí mladí lidé z Evropy a Ameriky, kde je zima dostatečně teplá na to, aby se v takovém oblečení cítila dobře.

Zimní bombardéry jsou různé materiály výroby. Obvykle jsou šity z odolnějších a hustších materiálů. Například kůže, polyester nebo semiš. Nejčastěji jsou takové bombardéry pokryty teplou kožešinovou podšívkou zevnitř.

Tyto volumetrické bombardéry jsou vhodné pro dívky. Díky tomu, že postava je křehčí a ženská díky své pytlovité struktuře. Klasická délka bombardéru dosahuje až k pasu. Zachováno a všechny vlastnosti vlastní první model.

Populární modely

Zimní bundy bombardérů jsou zastoupeny v mnoha sbírkách návrhářů. Stylisté vytvářejí mnoho unikátních modelů, které zapadají do šatníku téměř každé dívky.

Dlouho

V zimě, kdy potřebujete chránit své tělo co nejvíce před chladem a větrem, jsou relevantní protáhlé bombardéry. Tento model je vhodný i pro holčičky s ladným výrazem. Dokonale skryje extra centimetry v bocích a učiní postavu atraktivnější.

S kapucí

Dalším modelem, který je v zimě relevantní, je bombardér s kapucí. V tomto oblečení se budete cítit pohodlně i ve sněhu. Kukla, zvláště zdobená kožešinou, chrání dobře před chladem.

Relevantní v zimě, zimní bunda bundy a zkrácená, ale vyrobená z tlusté kůže, model. V těchto šatech se budete cítit dobře a pohodlně.

Pokud mluvíme o barvách, designéři se snaží věnovat pozornost jak klasickým barvám, tak modernějším barevným kombinacím. Tento trend je nyní zimní bombardéry oranžová, modrá, červená, černá a bílá. Snažte se diverzifikovat svůj šatník s novou barevnou kombinací.

Jak si vybrat

Při výběru zimní bundy bombardéru věnujte pozornost tomu, jak je teplá. Preferujte modely s hustou podšívkou, která vás zahřeje v zimě. Doporučujeme také podívat se na bombardér s kožešinovým límcem, který nahradí váš šátek.

Co na sebe

  • Stylová zimní bunda bombardéru se perfektně hodí do ležérních luky.

Lze jej nosit s džíny, rovnými nohavicemi a dokonce i tepláky. Boty přednostně volí pohodlné, například teplé boty se šněrováním nebo uggs.

  • Můžete si však vyzkoušet více ženských možností, na sobě šaty s bombardovací bundou nebo s krátkou sukní a hustými teplými punčochami. Tato kombinace bude vypadat zajímavě díky kontrastu mezi ležérním kabátem bombardéru a ženským dnem. Měli byste se však nechat unést: elegantní boty s tenkým špendlíkem nebudou kombinovány s bombardovací bundou.
  • Příslušenství vybrané pro bombardér by mělo být jednoduché. Například pletená nebo pletená čepice, teplé rukavice a, pokud je obojek bez kožešiny, vlněný šátek. Vhodná by byla i jednoduchá kompaktní taška nebo batoh.

Stylové ženské obrázky

  1. Dámská zimní bombardovací bunda se perfektně hodí do ležérních lučních košil. Například klasická khaki bunda s bambusovým kabátem s jasným límcem z vlkodlaků půjde dobře s potrhanými džíny a hrubými botami.
  2. Na základě bombardéru můžete vytvořit stylový luk v tmavé barvě. K tomu vyberte prodloužený černý bombardér. Volný střih a velká velikost bombardéru způsobí, že postava bude křehčí. Doplňte tento vzhled černými džíny a boty, aby odpovídaly. Stylový šedý klobouk zředí luk, což je zajímavější.

Zimní bombardéry jsou mezi mladými dívkami stále populárnější. Samozřejmě, že nebudou moci nahradit teplé bundy a kožichy, které v podmínkách národní zimní teplé mnohem lépe. Přesto, v době mimo sezónu nebo v tání, bude tato verze oblečení jistě potěší vás, takže váš vzhled stylový a jasný.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky