Šperky s perlami

Šperky s perlami

V současné době, perlové šperky je velmi populární. V drahých klenotech používají vysoce kvalitní imitace perel, které vnější nelze odlišit od současnosti.

Jak si vybrat

Při nákupu šperků, musíte nejprve věnovat pozornost jeho vzhledu. Pečlivě zkontrolujte dekoraci. Je velmi důležité, aby perly v jakémkoli šperku vypadaly jako skutečné.

Originální a drahé šperky mohou být vyrobeny ze sladkovodních perel, protože je to relativně levné, na rozdíl od perlových mořských plodů. Ale zde si musíte vybrat dekor správně, aby nedošlo ke ztrátě kvality.

Rozlišujeme organické perly od umělého já:

  • Jemně kousněte korálek a pak se podívejte na jeho povrch: přítomnost i nejmenšího škrábnutí naznačuje, že se jedná o umělou perlu.
  • Korálek se může otřít o zuby, aby se rozpoznal jeho povrch. Extrémně hladký povrch lze nalézt pouze na umělém vzorku, zatímco skutečné perly mají mírnou drsnost.

Pokud máte v plánu koupit šperky s umělými korálky, pak musíte být schopni rozlišit kvalitní imitace od velmi levné imitace. Je snadné, aby se to: perly by měly být přineseny do úst a pokud to fouká trochu zima, pak to znamená, že jeho základna je silné sklo; pokud se cítíte v teple, pak víte, že uvnitř korálky je obyčejný plast.

Odrůdy korálků a barvy

Imitace perel v současné době je poměrně běžné zaměstnání, protože mnoho lidí chce nosit perlové šperky, a ne každý má dost peněz na skutečné korálky. Existuje několik druhů umělých perel.

Mallorca

Jedna z nejoblíbenějších odrůd umělých korálků díky své nejvyšší kvalitě a maximální podobnosti s přírodními perlami. Je téměř nemožné odlišit korálek Mallorky od skutečné perly samotné: jsou to jen profesionálové.

Vznik tohoto typu korálků probíhá ve 25 etapách, takže výstup je skutečný šperk. Umělé kameny tohoto typu jsou odolnější a odolnější.

Pokud jde o barvu, perly Mallorky mohou být vyrobeny v jakékoliv variantě. Nejběžnější jsou růžové, černé, šedé a bílé.

Mušle

Tento druh je nejmodernější verzí imitací perel, která je považována za místo narození Spojených států. Proces spočívá v aplikaci mnoha vrstev speciálního laku na perlový míč.

Pařížský nebo francouzský

Jeden z nejstarších způsobů, jak vytvořit umělé perly. Původ této metody se odehrával ve vzdálených letech počátku XVI. Století. Hlavní fází procesu je foukání skleněné základny a její plnění voskem.

Benátský

V mnoha ohledech je tato verze podobná francouzskému typu tvorby. Benátští mistři však na skleněnou základnu přidávají perlový prach, který dodává korálku jedinečný lesk. Mistři z Benátek jsou slavní daleko za svými územími, protože vytvářejí kvalitní a velmi krásné perly.

Eminentní mistři a profesionálové ve svém oboru se naučili vytvářet prakticky nerozeznatelné korálky různých velikostí, tvarů a barev. Proto je snadné najít náhrdelník nebo náramek, a to jak s velkými a malými perlami. Láska neobvyklých barev? Korál, granát - k vašim službám.

Jak se nosí

Ve starých časech, perlové šperky byly považovány za punc světských babiček. V dnešní době mohou jak ženy středního věku, tak i mladé ženy nosit náhrdelníky, náušnice nebo náramky.Hlavní věc před uvedením na perlové dekorace, musíte zvolit správné oblečení k němu.

S čím a kdy můžete kombinovat perlové šperky:

  • Na svatbě s bílými nebo mléčnými šaty; Jednoduché perlové šperky jsou velmi dobré pro nevěstu: korálky, náhrdelníky, náušnice.
  • S běžným oblečením; Jeden nebo dva prameny bílých nebo šedých perel budou vypadat skvěle s džíny a rolákem, nebo s nějakým oblečením jednoduchého střihu.
  • S černými šaty; Perly - perfektní dekorace pro publikaci. Můžete zdůraznit svůj obraz jako obyčejný pruh perel, stejně jako originální dekorace ve formě pavučiny.
  • S mládeží šortky, topy, kalhoty a sukně; Originální náramek v mřížce bude vyhovovat jakémukoli oblečení pro mládež.

Nebojte se experimentovat a vyzkoušet různé kombinace. Ujistěte se, že perly nemají žádnou věkovou hranici.

Druhy výrobků

Umělé perly, stejně jako přírodní, jsou velmi krásné, takže je z nich vyrobena široká škála šperků. Nejběžnější dodnes je považován za šperky s perlami z lékařské slitiny.

Zde je malý seznam produktů s perlami:

  • Prsteny; jednoduchý a zároveň originální výrobek s několika perličkami.
  • Náramky; jemná dekorace s velkými a středními perlami.
  • Náhrdelníky; korálky z malých a velkých korálků.
  • Náušnice; zde lze přičítat a klipy, velmi módní mezi mladými lidmi.

Kromě toho existuje mnoho dalších perlových výrobků: brože, manžetové knoflíčky, barretty, špendlíky atd.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky