Šperky se smaltem

Šperky se smaltem

Vlastnosti

Bižuterie ze skloviny patří mezi nejlepší šperky, protože vypadají velmi působivě a exkluzivně. Smalt je ozdoba ze skleněné slitiny v různých barvách. S ním můžete vytvořit neuvěřitelně jasné barevné šperky. Každý takový výrobek bude vypadat jedinečně a elegantně.

Vynikající smaltovaná bižuterie je vyrobena z přírodních a umělých kamenů, kovu, skla. Můžete si vybrat šperky podle svého vkusu: smaltované přívěsky, prsteny, náramky nebo náušnice. Budou vypadat vhodně v téměř každém stylu oblečení.

Frey wille

Smaltované šperky Frey Wille se vyrábějí ve Vídni od roku 1951. Návrháři společnosti poprvé navrhli zcela nový koncept výrobků s geometrickými motivy. Firma Frey Wille se stala známou pro své smaltované dekorace s různými fantastickými grafy.

Všechny výrobky Frey Wille jsou vyráběny ručně pomocí technologie smaltování. Kvalita těchto šperků je velmi vysoká, budou vám sloužit po dlouhou dobu, nevyžadují žádnou zvláštní péči, bude stačit jen dodržovat obvyklá pravidla péče a skladování šperků.

Styl avenue

Česká republika prezentovala svět značkou Style Avenue, která byla založena v Praze v roce 1999. Tato značka dokázala vyhrát uznání žen z různých zemí a otevřít své obchody po celém světě. Nyní se jejich dovedná výtvory nacházejí v oknech desítek měst. V roce 2009 otevřela značka svůj obchod v Rusku. Klenotníci značky Style Avenue experimentují se slitinami šperků a drahými kovy, drahými kameny.

Clara bijoux

Clara Bijoux je jednou z nejznámějších značek ve Španělsku. Jejich výrobky nelze zaměňovat s ostatními. Design šperků Clara Bijoux je jedinečný - pouze pro výrobky této značky používejte takové nádherné kresby z barevného smaltu.

Šperky Clara Bijoux dovedně kombinuje jednoduchý styl a sofistikovanost. Výrobky, které vyvinuli mistři této značky, oceňují ženy z různých zemí.

Každé příslušenství Clara Bijoux je vysoce kvalitní, jedinečné a nemá žádné analogie po celém světě. Dekorace jsou ručně smaltované.

Jak si vybrat a jak se nosí

  • Při nákupu kusu smaltované šperky, měli byste pečlivě prozkoumat, zda vady a čipy.
  • Je známo, že smalt slouží k ochraně výrobku před vadami, ale stále není nutné ho vystavovat nárazům a tření proti kovovým povrchům.
  • Při provádění domácích úkolů se ujistěte, že jste produkt odstranili ze smaltu. Nemůže být v kontaktu s domácími chemikáliemi. Dlouhodobý kontakt s vodou je rovněž zakázán.
  • Pokud chcete odstranit nečistoty, měli byste použít měkký materiál
  • a samozřejmě, pokud chcete mít jistotu ve vysoké kvalitě smaltovaných šperků, měli byste žádat o nákup pouze u známých značek, které byly testovány časem a mají solidní zkušenosti.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky