Pánská zimní baseballová čepice

Pánská zimní baseballová čepice

V 1830, francouzština zlepšila jejich uniformy pro jejich opraváře, který zahrnoval zbrusu novou čelenku volal kepi. Vynález musel být líbený vojáky, kdo byl nepříjemný nosit těžké shako předcházet to, se podobat válce. Inovace, která se stala prototypem čepice, se lišila elegancí a pohodlím.

Pak byla móda americkou armádou hladce vyzvednuta a čepice přežily Občanskou válku s důstojností, později se proměnily na známější variantu pro naše oči, přičemž si zachovaly hlavní prvky - hledí a podpůrnou krajku, zvanou svar. V naší době hraje svar spíše roli ozdobného ornamentu.

Později, baseballový sportovní tým Brooklyn Excelsiors upozornil na čepice s hledím a pevně vstoupil první do světa sportovní módy, a pak do každodenního života, protože fanoušci nechtěli padnout za své idoly a chtěli si koupit podobné klobouky.

Vlastnosti a výhody

Jak víte, móda nestojí v klidu a v naší době baseballová čepice není jen detailem teplákové soupravy, ale také samostatným originálním doplňkemkterý je relevantní v horkém období av zimním období.

Zimní model je pozoruhodný svou demokracií a komfortem, díky čemuž je populární mezi fanoušky běžného stylu.

Moderní materiály používané k výrobě baseballových čepic jsou reprezentovány přírodními tkaninami a kůží, které vydrží nízké teploty a jsou dokonale přizpůsobeny na zimu.

Navzdory tomu, že baseballová čepice je vhodná pro téměř všechny, je zde malá výjimka z pravidla. Držitelé kulatého obličeje by měli být opatrní, aby si vybrali model.protože existuje riziko vizuálního vytvoření ještě větší tváře ještě širší.

Módní styly a modely

Existuje několik druhů zimních baseballových čepic, Hlavním rozdílem je šití nebo styl.

Klasická čepice

Při pohledu na ni se nezapomíná na nezapomenutelné Sherlocka Holmese, který provedl Vasilij Livanov, a je to naprosto přirozené, protože je to Anglie, která je známá vydáváním značkových čepic v tradičním stylu.

V mrazivém počasí Zimní zimní baseballová čepice je ideální volbou pro muže s protáhlým typem obličejetak zvláštní pro domorodou angličtinu. Průzor zajistí, že funkce budou proporcionální a vyvážené.

Čepice - Osm-čepel

Ten muž v osm čepelí vypadá neuvěřitelně okouzlující. Zvláštností čelenky je lehce hravý styl, který bude vyhovovat zástupcům všech věkových skupin. Materiál pro šití jsou jak přírodní, tak umělé tkaniny, včetně roušky, vlny, kůže a přírodní kůže. Hedvábná podšívka činí výrobek příjemným na nošení a izolace z sintepononu vám umožní cítit se pohodlně při jakémkoliv špatném počasí. Zadní strana víčka je opatřena klopou, která šetří před větrem, který, pokud není nezbytný, se zvedá a schovává uvnitř.

Čepice - pyatipanelka

Módní volba pro mládež. Další jméno je trucker nebo trucker cap. Pouliční fanoušci budou dávat přednost tomuto modelu, nesoucímu slogan „Vyberte si trucker (pět panelů) pro masy, jste v mládí, baseballová čepice je jako důchodce!“ Velmi kontroverzní klobouk, zřídka opravdu, uprostřed dvou tisícin, se dostal do hodnocení "padesát věcí, které nemají místo v Pánské módě".

Barvy

Tradiční čepice Nejčastěji se jedná o tóny s nízkým klíčem, protože klasika netoleruje honosné barvy.

Kšiltovky s osmi lopatkami jsou demokratičtější, pokud jde o rozsah barev, a je zde možnost vybrat si model tichého, klasického a nečekaně světlého stínu. Tato kvalita jim umožňuje vypadat vhodně v souboru s oblečením jakékoliv stylistické orientace.

Čepice - pětidílný může mít nejúžasnější barvy a může být kombinován s glamour a hooligan stylem.

Materiály

Výběr zimní baseballovou čepici, Doporučuje se dávat přednost přírodním materiálům a tkaninám, jako jsou rouška, vlna, plsť, semiš, kůže.

Koženka nebo dermantina v chladu se stává tvrdou, nepříjemnou na dotek a také ponechává mnoho žádoucího z hlediska vlastností oteplování.

Kožená zimní čepice je dobrá, protože spolehlivě chrání před pronikavým větrem. Nebude mokrý a neztratí tvar, pokud se stane, že se chytí ve sněhu a dešti. Model, vybavený kožešinou, je ideální pro chladnou zimu. Z viditelných nevýhod je možné zaznamenat vysoké náklady na výrobek, které se však během let provozu vyplatí.

Kšiltovka vyrobená z vlny, rouška a plsti není kvalitnější než tepelně opotřebované kožené čelenky, ale stojí méně v ceně, ale má tendenci se špinit.

Vzhledem k tomu, že mytí v pračce hrozí, že negativně ovlivní tvar výrobku, doporučuje se použít mokré čištění, které bude vyžadovat teplý roztok sestávající ze čtyř sklenic vody a jedné čtvrtiny detergentu. Po ošetření se roztok nejprve promyje teplou, potom studenou vodou pěnovou houbou a baseballová čepice by měla být ponechána zaschnout na sklenici nebo jiné formě.

Jak si vybrat

Existuje několik jednoduchých pravidel pro vytvoření harmonického obrazu pomocí baseballové čepice.

Vhodná velikost

Čepice, která je příliš malá, vezme vlasy ošklivě a velký bude mít tendenci padat přes oči.

Opravte barvu

Pro čepici, která je složitá, pokud jde o barvy, musíte tvrdě pracovat, abyste našli boty a doplňky podobné barvě, jako jsou tašky a rukavice. Můžete vyzkoušet kombinaci kostkované pokrývky hlavy s kostkovanými kalhotami.

Identita

Je žádoucí, aby výrobky nebyly pouze barevným souborem, ale byly také vyrobeny z podobného materiálu. To platí i pro povrchovou úpravu. Neobvyklé nýty na baseballovou čepici se úspěšně překrývají s příslušenstvím tašky.

Co na sebe

  • Baseballová čepice nebo čepice představuje polooficiální stylje vhodné kombinovat s pláštěm nebo oříznutým kabátem. Luk bude vypadat kompletní, pokud si vyberete šátek nebo šála, která odpovídá barvě pokrývky hlavy.

Je kontraindikováno nosit kšiltovku s nadměrným kabátem, pokud se nejedná o pětidílnou.

  • Šedá čepice Laconic se vejde do kompletu s teplákovou soupravou, ideální pro bundu dolů, teplou bundu.
  • Zimní baseballové čepice vyrobené z kůže nebo plsti jsou v souladu s flanelem, vlněnými kalhotami a těsnými vestami.
  • Podle stylistů vypadají modely z kožešin slušných s obleky.

Se správným přístupem může teplá baseballová čepice hrát klíčovou roli při vytváření obrazu brutálního a vážného člověka.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky