Baseballové čepice michael jordan

Baseballové čepice michael jordan

Vysoce kvalitní stylové doplňky často hrají důležitou roli v obraze, zejména pokud jsou roztroušeny legendou. Takové doplňky zahrnují baseballové čepice Michael Jordan.

O sportovci

Michael Jordan - vynikající americký basketbalový hráč, jeden z nejlepších hráčů NBA. Pro styl hry on byl volán Air Jordán, který znamená “jeho vzducholoď” nebo “létání Jordánsko”. Zdálo se, že se během hry vznáší ve vzduchu. Taková výzva k němu tvořila základ názvu první řady tenisek, která uvolnila Nike po podepsání smlouvy s atletem.

Sneakers Air Jordan - vizitka stejné značky. V roce 1985 šli do prodeje poté, co se v nich objevil Michael Jordan.

Logo značky se stalo Jumpman, silueta basketbalového hráče s míčem během skoku. Později značka rozšířila seznam sportovních potřeb. Vyrábí oděvy, obuv a klobouky pro různé sporty.

Nabídka zahrnuje produkty pro basketbalové hráče, boxery, fotbalisty a zápasníky. V roce 1997 se značka Jordan stala nezávislou. Vyznačuje se vysoce kvalitními produkty a stylovým designem, podporovaným pověstí Nike a Michael Jordan, kteří se podílejí na vývoji modelů.

Přehled modelů

Baseballové čepice jordan osloví nejen sportovce a milovníky aktivního životního stylu, ale i rappery. V nabídce jsou baseballové čepice s rovným a ohnutým hledím, vyrobené z tlusté tkaniny, perforované nebo síťované. Tyto rozdíly umožňují distribuovat baseballové čepice do několika typů.

Vzduch

Vzduchové uzávěry jsou děrované nebo síťované modely. Poskytují prodyšnost v maximálním rozsahu, takže jsou zvláště pohodlné v horkém počasí. Logo společnosti nebo nápisy v těchto modelech jsou umístěny vpředu.

Flex fit

Modely Flex Fit mají ohnutý zorník. Výrobce jim dodává gumovou pásku pro pohodlné nošení. Jedná se v podstatě o monochromatické barvy s logem.

Vybaveno

Připevněné uzávěry jsou modely s přímým vrcholem. Oni tvoří hlavní rozsah baseballových čepic společnosti. Tradičně, tyto modely nemají spony, takže jejich volba by měla být přijata opatrněji. Neměli by sedět pevně nebo příliš volně. Takové modely baseballových čepic jsou hip-hopové umělci.

Čepice s rovným hledím jsou v zájmu pohodlí. Neuzavírají recenzi, takže při řízení nebo sportování nezasahují. Zpravidla se jedná o modely s pěti špičkami, které nemají přední šev. Je snadné aplikovat na ně kreslení.

Často se na modelech Jordánsko chlubí logem společnosti. Kromě loga můžete vidět jméno a znak klubu, na kterém hrál Michael Jordan na baseballových čepicích. Jak nápis může být použit a jeho číslo. Na modelech z poslední kolekce jsou uvedena jména států USA.

Barevná škála baseballových čepic je pestrá: od neutrálních po světlé barvy. Existují modely prostého a kontrastního. Na vnitřní straně některých modelů můžete vidět nápis Jordánsko.

Stylové obrázky

Baseballovou čepici lze nosit i se sportovním i ležérním stylem. Trička a trička, mikiny a košile jsou vhodné pro tvorbu stylových obrazů. Vypadá obzvláště jasně s kostkovanými košili a nadměrným oblečením. Šortky, džíny nebo džínové kalhotky se perfektně vejdou do obrazu. Tenisky nebo tenisky ji doplní.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky