Balzám Fara Tint

Balzám Fara Tint

Většina dívek používá k barvení kudrlinek čpavkovou barvu. V tomto případě hrozí nebezpečí, že se dostane další, ne očekávaná barva nebo poškození struktury vlasů. Aby se tomu zabránilo, kosmetický průmysl přišel s non-čpavek barvení agent - odstín balzám. Jedním z lídrů na ruském trhu je barevný balzám od firmy Fara, který má řadu jedinečných vlastností, které ho odlišují od podobných prostředků.

Výhody a nevýhody

Balsam Fara je produkt pro ruské vlasy určený pro jemné a jemné barvení na krátkou dobu.

Má výhody i nevýhody. Mezi pozitivní kvality patří:

 1. Neobsahuje amoniakvytváří bezpečné tonování.
 2. Při proplachování není žádný kontrast mezi barevnými a přírodními prameny.
 3. Obsahuje oleje a výtažky z heřmánku, levandule. To vše činí vlasy lesklými a měkkými na dotek.
 4. Rozsáhlá paleta barev. Každý najde řešení podle svého vkusu.
 5. Rychlá a jednoduchá aplikační technika. V průměru musí být domácí lék udržován na vlasech 20-30 minut. Samotný proces lze provádět nezávisle doma.
 6. Nízké náklady a rozsáhlou dostupnost.

I přes tento seznam pozitivních vlastností má své nevýhody. Patří mezi ně:

 1. Krátký viditelný efekt. Obvykle barva jde pro 8 ošetření šamponování.
 2. Velmi světlé barvy někdy zanechávají stopy na oblečení, ložním prádle a ložním prádle.
 3. Při styku s vodou kůže je často malovaná.
 4. Kudrlinky jsou suché a křehké. po úplném vymývání barvy.

Barevná paleta

V paletě nástrojů je více než 16 různých odstínů. Při výběru je třeba věnovat zvláštní pozornost přirozené barvě kudrlinek.

Pro ženy s lehkými nebo bělenými vlasy se doporučuje používat následující barvy:

 • perla;
 • Pearl blond;
 • platinová blond;
 • stříbrná blond.

Odstraňují žloutnutí od bělených pramenů, což jim dodává zdravý a lesklý vzhled. Odborníci nedoporučují používat jiné tóny, protože to bude vypadat směšně, nebo dostanete nečekané záře.

Spravedlivý sex s kaštanem a všechny odstíny světle hnědých vlasů budou vyhovovat následující paletě:

 • divoká třešeň;
 • granátové jablko;
 • lískový ořech;
 • přírodní čokoláda;
 • mléčná čokoláda;
 • červený kaštan.

Ženy s tmavými kaštanovými vlasy si budou muset vybrat pouze ze tří odstínů:

 • Redwood;
 • kaštan;
 • tmavý rubín.

Zbytek nebude schopen změnit tento odstín vlasů. U černých pramenů v odstínu Fara není balzám. A prezentované barvy nebudou drasticky měnit přirozený odstín.

Tipy pro použití

 • Pokud vlasy nebyly dříve barveny, povoleny, balzám bude stínu je rovnoměrně a dá zářivý pohled, protože pigmenty nespadají do základny, a pouze povrch pramenů je obklopen. Při spláchnutí nebudou také žádné ostré přechody mezi přirozeným a barevným tónem.
 • Pokud byly povoleny, narovnány nebo čpavkové, pak bychom měli očekávat širokou škálu výsledků. To platí zejména pro bělené prameny, protože mají nejvyšší pravděpodobnost získání barvy, která není podle očekávání. A bude to mnohem déle.
 • Světlovlasé by neměly vybírat odstíny, které se velmi liší od přirozeného tónuprotože výsledek bude velmi odlišný od požadovaného, ​​není také vhodné, aby si tmavovlasí lidé vybrali světlejší barvu, protože není schopen překreslit jejich přirozený pigment.
 • Poškozené kadeře by měly být po barvení dále vyživovány a zvlhčeny.. To pomůže terapeutické kůže a masky. Pokud světlá barva zanechá skvrny na oblečení, kůži nebo prádle, pak můžete použít jedno tajemství: při oplachování vlasů v litru vody přidejte lžíci. ocet. Tento oplach bude udržovat jas a dodávat lesk vlasům.
 • Chcete-li změnit barvu kudrlinek, Potřebujete rukavice, hřeben, aplikační kartáč, hluboké nádobí a ručník. Rukavice budou potřebné, aby stopy barvy nezůstaly na kůži rukou. Ačkoliv neobsahuje agresivní přísady, tyto látky někdy zůstávají na kůži, které se nedají snadno vypít poprvé. Barva se nanáší na mírně vlhké vlasy. Pro pohodlí musí být balzám smíchán ve vhodné nádobě a aplikován speciálním kartáčkem.
 • Barva je rozložena po celé délce od kořenů.. Aplikujte tak, aby se nedotýkal kůže na čele, v blízkosti uší a tváří. Pro co nejlepší efekt můžete zabalit hlavu plastovým sáčkem nebo nosit speciální klobouk. Doba expozice závisí na stavu vlasů a preferovaném výsledku.
 • Čím déle bude čas, tím bohatší bude stín. Doba barvení je v průměru 15-20 minut. Pro blondýnky a blond čas bude potřebovat o něco méně. Toto pravidlo neplatí pro bělené a oslabené vlasy, protože nemusí být zbarvené. Tmavé kadeře jsou natřeny o něco více než 20 minut, abyste získali jasnější barvu.

Recenze

Recenze mnoha se shodují, že balzám na odstíny Fara schne vlasy, jakmile se pigment vymyje. Aby se tomu zabránilo, Před použitím přidejte do barvící směsi výživnou masku a důkladně promíchejte.. Výsledná hmota se aplikuje na vlasy. Takže dvojí přínos se projeví jak barvením, tak jídlem. Nezapomeňte aplikovat výživné a hydratační masky i po zákroku.

Zbarvení je poměrně zdlouhavý a složitý postup, ale ne s Fara Balsamovou. Ve svém složení neobsahuje čpavek ani jiné agresivní látky, které umožňují vyživovat a zpevňovat vlasy a zároveň měnit jejich barvu.

Na videu se můžete seznámit s konzultací specialisty na balzámy na masti.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky