Balzámová maska ​​na vlasy

Balzámová maska ​​na vlasy

Každá dívka, která sní o krásných a zdravých vlasech, může dosáhnout požadovaného efektu při správné péči o vlasy. K tomu se někdo ukáže, že používá vysoušeč vlasů a přirozeně suší prameny. Někdo se stává maskou, mezi něž patří živiny, které přispívají do vlasů po celé délce. Někdo dává přednost balzámu jako hlavnímu prostředku péče o vlasy.

Firmy vyrábějící kosmetické produkty pro kadeře, vyvinula univerzální produkt - balzám masku na vlasy, které v kombinaci pozitivních efektů vyplývajících z používání balzámu a masky současně.

Co to je?

Pokud jste se trápil otázkou, je lepší zvolit - balzám nebo masku jako primární prostředek pro péči o kadeře, pak byste se měli rozhodnout pro integrovaný nástroj - balzám masky.

Jaký je rozdíl mezi těmito kosmetickými výrobky od ostatních:

 1. Mají rychlý účinek, vyhlazování vlasy po celé délce, což je měkké a hebké na dotek. Prameny jsou snazší hřeben a styl vzhledem k tomu, že jsou méně zmateni. Tohoto efektu je dosaženo pomocí funkce jako balzám a aplikovat ji na vlasech po dobu 5 - 10 minut.
 2. Hluboká výživu a regeneraci lze získat v případě, že výrobek na vlasy, k držení delší období, např., 15 - 20 minut. V tomto případě se takové kosmetiky již působí jako maska ​​a má větší dopad na šňůře, nasycení je užitečné vitamínů a stopových prvků.

Maska na bázi balzám - skvělý nástroj, který vám pomůže v každodenní péči o kadeře.

Odrůdy

Existuje několik typů masek na balzám, v závislosti na účinku, který mají na vlasy:

 • Pro růst - se používá ke stimulaci růstu vlasů, to je ideální pro majitele kapalných a vzácných pramenů. Stimulací oběhu kadeře krve výrazně urychlit proces růstu.
 • Revitalizační je ideální pro dívky, které mají křehké a slabé vlasy. Tento nástroj je vyživuje po celé délce a obnovuje jejich sílu a zdraví.

Tento kosmetický přípravek může být použit pro všechny typy vlasů, jakož i provádí pro určitý typ, jako jsou mastné u kořínků a suší se na koncích.

Díky světelnému konzistenci a tající textury, balzám maska ​​dokonale vstřebává po celé délce pramenů, nasycení jim živiny, což je měkký a pružný, stejně tak, že přirozený lesk a zářivost.

Složení

Balzám Maska je velmi populární mezi dámy z důvodu přítomnosti živin, vitamínů a stopových prvků, které jsou součástí léčebného prostředku.

Balzámová maska, která stimuluje růst vlasů, obsahuje složky, které způsobují dočasné podráždění pokožky hlavy, jako je červená paprika, hořčice nebo med.

Tím, že stimuluje prokrvení vlasových folikulů, „probudit spící“ vlasové cibulky, stejně jako aktivuje poměrně pomalý, a proto se projevuje významný, a co je nejdůležitější, rychlé výsledky znamená, že použití, která zahrnuje červený pepř.

Med, podle pořadí, stimuluje nejen růst vlasů, ale také vyhlazuje váhy jednotlivých vlasů, což je měkké a hebké na dotek.

Balzámová maska, která zahrnuje nejen med, ale i skořici, pomůže odlehčit kadeře o jeden nebo dva tóny a dodá přirozeným zámkům čerstvý odstín. Skořice stimuluje krevní oběh, rozšiřuje póry a med vyživuje pokožku hlavy a každé vlasy vitamíny a prospěšnými látkami. Výsledkem je:

 • lesklý lesk a lesk;
 • rychlé růstové řetězce;
 • obnovená struktura každého vlasu.

Želatina, která je proteinem produkovaným ze složek živočišného původu, je podobná lidskému kolagenu. Má blahodárný účinek na vlasy obecně:

 1. Prameny, které si zachovávají mladší vzhled, jsou v menší míře šedé.
 2. Vlasy přestanou vypadávat ve velkém množství.
 3. Stav změn pramenů k lepšímu, přirozenému lesku a záři se objevuje, objem vlasů se zvyšuje.
 4. Želatina se často používá k vyléčení rozlomených konců.

Má regenerační účinek na pružnost pokožky hlavy, přispívá k menšímu vypadávání vlasů a lepšímu růstu vlasů. Tohoto efektu je dosaženo díky přirozeným vlastnostem této složky - zesílení vláken a vizuálního zvýšení počtu takových chlupů.

Panthenol pomáhá obnovit vlasy po celé délce a zlepšuje její strukturua také odstraňuje podráždění z citlivé pokožky hlavy.

Na slabé a křehké prstýnky se doporučuje použít placentární masku. Protože tento nástroj zvětšuje objem vlasů, zlepšuje proces růstu vlasů, stimuluje krevní oběh a posiluje vlasové folikuly. Dokonale chrání prameny před ztrátou vlhkosti, suchostí a křehkostí.

Populární značky

Existuje spousta společností, které vyrábějí univerzální produkt péče o pleť - masku na balzám. Podívejme se na žebříček nejlepších značek, které obdržely nejpozitivnější zpětnou vazbu od dívek, které testovaly účinnost těchto prostředků ve svých zámcích.

Nejoblíbenější značky:

 • Librederm;
 • Dove;
 • Kompliment;
 • "Balet".

Podívejme se blíže na každou značku zvlášť.

Librederm

Známá obchodní značka Librederm nabízí masku Panthenol balsam. Tento produkt se používá pro aktivní péči a péči o prameny různých typů. Tato kosmetika je ideální pro tenké, oslabené kadeře, pro vlasy, které se vyznačují obsahem tuku v kořenech a mají suché konce.

Hlavní výhody "Panthenolu" od značky Librederm:

 1. Má regenerační účinek na vlasy po celé délce.
 2. Tento lék může zvýšit množství pramenů, pokud se používá pravidelně.
 3. Neobsahuje parabeny a silikony, naopak obsahuje velké množství panthenolu.
 4. Nemá váhový efekt.
 5. Taková maska ​​balzámu normalizuje rovnováhu citlivé dermis hlavy.
 6. Tento kosmetický přípravek je umístěn ve vhodné láhvi, takže je velmi racionální a hospodárný na kořeny vlasů.

Díky poměrně velkému balení je tento výrobek pro Vás dost dlouho.

Holubice

Maska na bázi balzámu na kadeře "Intenzivní zotavení" od značky Dove Má okamžitý výživný účinek, obnovuje poškozenou vlasovou strukturu za téměř jednu minutu.

Hlavní výhody "Intenzivní výživy" značky Dove:

 1. Rychlý a efektivní výsledek.
 2. Hluboká výživa a restaurování poškozené oblasti zámků se provádí.
 3. Má blahodárný účinek na vlasy, takže se stává hladkým, hedvábným a dokonale česaným, a také se nezpevňuje.
 4. Díky speciální technologii "Keratin Repair" se struktura vlasů obnovuje zevnitř.
 5. Tento nástroj dodává vlasům zdravý vzhled s kumulativním efektem při stálém používání.
 6. Tento kosmetický přípravek lze používat každý den.

Maska Dove Balm má efekt ve dvou směrech najednou:

 • dosažení okamžitého účinku - protože používá unikátní recepturu, která pracuje rychle a obnovuje povrch poškozených vlasů;
 • dlouhodobé působení - existuje hluboká výživa, v jejímž rámci je struktura každé srsti obnovena zevnitř na úrovni buněk.

Hlavním rysem tohoto nástroje je, že poskytuje výživu a obnovu vlasů jako masky, a pracuje rychle, jako nejběžnější balzám.

Kompliment

Složení výrobku "Extrémní využití" od ruského výrobce Compliment zahrnuje keratin a arginin. Tento nástroj poskytuje účinnou opravu a zpevňuje prameny, které byly oslabeny nebo poškozeny. Dokonale vyhlazuje a vyhlazuje strukturu kudrlinek, hojí roztřepené konce. Vlasy jsou méně křehké a matné, vracejí se do syté barvy. Po použití tohoto make-upu můžete snadno dát vlasy do krásného účesu.

Arginin má pečující a léčivý účinek na strukturu vlasů na buněčné úrovni, stimuluje růst pramenů a prodlužuje jejich „život“. Díky lepení šupin každého vlasu se vlasy stávají hladkými a elastickými, stejně jako hedvábnými na dotek. Tato komponenta vám umožní ochránit vlasy před zákrokem malování, narovnávání nebo propouštění, čímž se zvýší trvanlivost barvy a učiní ji lesklou.

Kvůli kondicionačnímu efektu jsou prameny snadněji hřebeny, protože jsou méně zamotané a kudrlinky nejsou elektrifikovány.

Hmatatelné výsledky použití "Extreme Recovery" od značky Compliment:

 • regenerace a síla na buněčné úrovni;
 • ochrana proti zlomení a roztržení;
 • prameny vypadají silněji;
 • přirozený lesk a zdraví;
 • srst je snazší hřeben a ležet.

"Balet"

Tento nástroj vyrábí slavná ruská kosmetická továrna "Svoboda". Skládá se z řady extraktů, které příznivě ovlivňují strukturu vlasů, vyživují a posilují kadeře po celé délce. Po použití tohoto kosmetického přípravku se prameny nerozdělí a zdravý lesk se k nim vrátí.

Tento lék má příznivý vliv na pokožku hlavy, odstraňuje podráždění.

Jak používat

Před použitím balzámové masky musí být kudrlinky důkladně omyty šamponem, aby se odstranily různé přípravky na úpravu, jako je lak, pěna nebo gel na vlasy.

Tento léčivý přípravek by měl být aplikován na mokré vlasy, přičemž zvláštní pozornost musí být věnována pokožce hlavy a kořenům. Pokud máte poměrně dlouhé prameny, pak by měla být maska ​​balzámu rozložena po celé délce. Pro tyto účely je lepší použít hřebenový hřeben se vzácnými zuby.

Po 3-5 minutách je třeba masku balzámu důkladně opláchnout teplou tekoucí vodou. Pro tento nástroj má intenzivnější účinek na strukturu vlasů, doporučuje se držet po dobu 10-15 minut.

Tento kosmetický přípravek je vhodný pro každodenní použití.

Recenze

Děvčata používající balzám na vlasy vysoce oceňují účinnost tohoto nástroje.

Mladé dámy se líbily kondičnímu efektu, který usnadňuje hřeben i velmi zlobivé prameny. Považují takový terapeutický produkt za nejlepší způsob, jak se starat o kadeře.

Jak aplikovat přípravky pro péči o vlasy ve videu níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky