Weleda Balzám na rty

Weleda Balzám na rty

Chcete-li zachovat mládí a krásu rtů, musíte se o ně starat kdykoliv během roku. Weleda balzám na rty je vynikající produkt, který chrání jemnou pokožku před letním sluncem, podzimním větrem a zimou.

Vlastnosti a výhody

Weleda objevil se v roce 1921. Zpočátku tato slavná značka nesla jméno "Everon". Společnost se zabývala vydáváním léků, ale brzy tvůrci chtěli rozšířit směr činnosti.

Prvním kosmetickým přípravkem byl balzám na rty. Později byla značka přejmenována na "Weleda". Historický název značky si zachoval pouze první výrobek.

Dnes Weleda ve více než padesáti zemích. To je jeden z lídrů na globálním trhu kosmetologie. Společnost také nadále vyrábí léky antroposofické medicíny. Složení výrobků zahrnuje pouze přírodní složky.

Společnost má vlastní zahradu. Pěstuje mnoho léčivých rostlin, které jsou pak zpracovávány na moderním zařízení pomocí inovativních technik.

Značkové kanceláře se nacházejí ve Švýcarsku, Francii a Německu.

Výhody balzámu "Everon" od Weleda je překvapující účinek na kůži rtů a její jedinečné složení. Jeho charakteristické rysy:

  • Naprosto přírodní složení. Aplikujte balzám podle potřeby neomezený početkrát denně. Také díky bezpečným přísadám je vhodný i pro děti.
  • Napájení. Cenné oleje nasycují rty vitamíny, mikroprvky a dalšími užitečnými látkami. Kůže se stává měkkou a hladkou.
  • Hydratační. Komponenty prostředků nejen saturují pokožku vlhkostí, ale také zabraňují její ztrátě.
  • Obnovení. Léčivé vlastnosti složek obnovují poškozené oblasti rtů, neutralizují trhliny a loupání.
  • Spolehlivá ochrana před negativními vnějšími faktory. S tímto produktem se rty nebojí opáleného slunce, ani studeného větru, ani silných mrazů.
  • Aroma. Jemný a nenápadný zápach vanilky je při použití nástroje příjemným bonusem.
  • Dobře udržovaný vzhled. Na rtech vypadá svůdný sametový lesk.
  • Snadná aplikace. Navzdory své hustotě, balzám leží v měkké a husté vrstvě, udržet si svůj odpor po dlouhou dobu. Nástroj lze také použít jako základ pro rtěnku nebo lesk na rty.
  • Snadné použití. Balzám je ve vhodném plastovém sáčku. Otevře se snadno a vystoupí. Takový kosmetický přípravek je vhodný, když si vezmete na procházku nebo výlet.
  • Ekonomické náklady prostředků.

K výrobku je připojena lepenková krabice s úplnými informacemi o jejích součástech.

Balzám si můžete koupit v kosmetickém obchodě, lékárně nebo objednáním přes internet.

Složení

Mnoho zákazníků přitahuje k balzámu přírodní složení. Výrobce nepoužívá minerální oleje, syntetické příchutě, barviva a konzervační látky.

Rostlinné vosky (Včelí a růžová) tvoří na povrchu rtů lehkou, ale spolehlivou ochrannou vrstvu. Na rozdíl od parafínu, který je součástí mnoha hygienických rtěnek, tyto přírodní složky neupchávají póry. Umožňují buňkám „dýchat“ a v kombinaci s hydratačními přísadami také vykazují své pečující vlastnosti.

Jojobový olej - unikátní nástroj podobný ochranné vrstvě lidské kůže. Je bohatý na aminokyseliny, mastné kyseliny a vitamíny. Olej vyživuje, hydratuje a zjemňuje pokožku. Nasycení rtů minerály a mikroelementy, stimuluje metabolické procesy, prodlužuje mladost, dodává pleti pevnost a pružnost.Také jojoba podporuje bariérovou funkci lipidové vrstvy, zabraňuje ztrátě vlhkosti.

Bambucké máslo - chytrý nástroj, který miluje mnoho dívek. Cenné vitamíny E a A, kyselina linolová a kyselina olejová - to nejsou všechny cenné složky tohoto produktu. Olej vyživuje a zklidňuje, má revitalizační a omlazující vlastnosti. Zvyšuje pružnost a pružnost, změkčuje suchou a hrubozrnnou pokožku.

Vanilkový extrakt Má antiseptický a protizánětlivý účinek. Uvolňuje zánět a podráždění, podporuje regeneraci tkání. Vanilka příznivě působí na podrážděnou a suchou pokožku, uvolňuje odlupování a praskliny, obnovuje a změkčuje.

Přírodní SPF4 filtr vytváří přirozenou ochranu před slunečními paprsky.

Recenze

Recenze balzámů "Everon" jsou odlišné. Existují nadšené dojmy z jeho použití a zklamání z produktu.

Pro některé zákazníky "Everon" od Weledy se ponořil do duše a stal se oblíbeným prostředkem. Berou na vědomí vynikající péči a ochranné vlastnosti balzámu. Podle recenzí těchto dívek vyživuje a zjemňuje pokožku, dokonale chrání před chladným větrem.

Mladé dámy si také všimnou nelepivé a nemastné konzistence balzámu. Jemně a jemně padá na kůži, zanechává pocit vlhkosti. Textura je skvělá pro použití výrobku pod barevnou rtěnkou. Tato možnost je jako pro ty, kteří chtějí kombinovat hydratační a ochranu rtů s bohatými barvami.

Existují však i jiné názory. Některé dívky mají potíže s použitím balzámu díky své husté struktuře.

Někdo doporučuje aplikovat produkt pouze doma při pokojové teplotě, protože v zimě rychle tuhne venku. A někdo odmítá použití balzámu.

Pocity jsou také odlišné. Někteří cítí těžký film na rtech, vytvářet nepohodlí a dokonce mírné brnění (který může být kvůli individuální nesnášenlivosti k komponentám). Nevšimněte si, že mladé dámy a slibovaný výrobce svítí. Balzám na rty je zcela neviditelný.

Samostatné recenze ukazují pocit těsnosti a suchosti. Existují i ​​stížnosti zákazníků na opačný účinek použití "Everon". Po několika dnech používání se rty suší. Soudě podle těchto recenzí, balzám nezvládá trhliny a provokuje vzhled nových.

A dokonce i dívky se zdravými rty někdy pociťují zhoršení svého stavu. V tomto případě se po zrušení používání výrobku vrátí původní stav rtů.

Co se týče chuťových názorů, jsou také nejednoznačné. Někdo se cítí snadný a příjemný. V závislosti na subjektivním vnímání dívek se cítí buď vůně lahodného medu, nebo krémově-krémová příchuť, nebo vanilkové tóny. A někdo vůně "Everon" Velmi se mi nelíbí a jeho udržitelnost při používání výrobku situaci zhoršuje.

Co je důvodem těchto rozdílů v názorech, není známo. Možná důvodem pro jednotlivé rysy nebo zvýšenou citlivost na agresivní faktory prostředí. Nebo možná je to kosmetické návyky. Koneckonců, kůže rtů, zvyklá na časté používání mastných balzámů, může postrádat tuto bohatou výživu v tomto produktu.

Vynalézaví zákazníci však přicházejí s nestandardními metodami aplikace "Everon". Po obdržení požadované péče o rty, dívky používají produkt k léčbě kůže kolem nehtů. V tomto případě má balzám vynikající výsledky. Dokonale hydratuje pokožku a zjemňuje suchou pokožku rukou.

V tomto videu zákazník reprezentuje přehled balzámů na rty, včetně balzámu "Everon":

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky