Balzám na rty Carmex

Balzám na rty Carmex

Bez ohledu na to, jak krásná je rtěnka, pokud se aplikuje na ošumělý a popraskané rty, bude stále vypadat nedbalý. Proto se rty musí neustále starat, aby vždy zůstaly vlhké a uklizené. Pro péči o rty se používá mnoho přírodních a kosmetických přípravků. Příkladem kvalitního produktu je balzám na rty Carmex. Tento nástroj používají dívky a ženy po celém světě.

Trochu historie

Společnost Carmex - to je příklad toho, jak jsou světoznámé produkty vytvářeny doslova z ničeho. Poprvé byly balzámy na rty z této značky vytvořeny doma a teprve později byla práva na výrobu zakoupena laboratoří. Ale před tím dlouho dvacet let Carmex ručně.

Myšlenka nalít ho do malých plechovek patří americkým tvůrcům léčivého rtu. Bylo to v nich, že tento nástroj byl původně prodán. Postupem času, kdy se výroba rozšířila, se objevily další možnosti - v trubkách a praktických tyčkách. Ale ty samé cínové sklenice se dodnes nacházejí na policích obchodů s krásami.

Vlastnosti a výhody

Ale důvodem pro tak obrovskou popularitu značkových balzámů na rty není jednoznačně v krásném obalu. Podívejme se, proč dívky milují balzámy na rty Carmex.

Důležitou roli hraje fakt, že nástroj skutečně funguje velmi efektivně. Tento produkt pomůže léčit mikrotrhliny, zvlhčí pokožku a zjemní ji. Carmex je k dispozici v několika verzích najednou.. To platí i pro různé obaly a vůně. Můžete si vybrat pro sebe příjemnou nasládlou chuť nebo něco neutrálnějšího. To je důvod, proč je balzám s dobrou péčí od Carmex vhodný jak pro dívky, tak pro kluky.

Ale takový účinný nástroj má svou nevýhodu. Faktem je, že produkt je poměrně drahýtolik lidí se neodváží experimentovat s nákupem takového produktu. Vysoká cena je však velmi oprávněná. Výrobek funguje skvěle a trvá opravdu dlouho.

Složení

Účinnosti akce je dosaženo správně zvoleným složením. Má tři hlavní složky. Chladící účinek, který je příjemně chlazený na rtech po aplikaci, se dosahuje pomocí kafru. Tato komponenta navíc funguje jako prostředek pro boj s mikroby.

Další důležitou složkou je mentol. Tato složka zklidňuje pokožku. Fenol v kompozici vám pomůže zvlhčit vaše rty. Navíc aktivně odstraňuje praskliny a odstraňuje nepříjemné pocity.

Také v kompozici můžete najít takové důležité složky, jako je lanolin, kyselina salicylová a vosk. Díky tomu produkt funguje nejen jako dekorativní kosmetika, ale také jako léčebný nástroj.

Ochranný balzám na rty Carmex umožňuje léčit i ty nejvýraznější problémy - praskliny, zranění, kousnutí a jiné nedokonalosti. Kromě toho má antimikrobiální účinek na kůži, zabraňuje procesu aktivní reprodukce bakterií.

A poslední věc, kterou bych chtěl zmínit, je, že výrobek má malý sluneční filtr, takže v létě se nemůžete bát škodlivých účinků aktivního slunečního světla na rty.

Díky svému složení je výrobek účinný a vysoce kvalitní. Pro prodloužení životnosti balzámu a prevenci jeho poškození pomůžete správné podmínky pro jeho skladování. Nástroj musí být uložen na suchém místě, kde nespadá přímé sluneční světlo. Tak to nebude zhoršovat a potěší vás dlouho.

Jak používat

Pro péči o vaše rty můžete použít balzám v některém z nabízených balíčků. To může být pevná tyč, sklenice nebo trubice. Ale mezi nimi je poměrně významný rozdíl. Takže výrobek, který je v trubkách nebo plechovkách, je měkčí a více gelovitý. Pokud je balzám ve sklenici, můžete ho rozdělit na rty pomocí vycpávek prstů. S trubkou je vše mnohem jednodušší - nástroj nebude kontaktovat prsty.

No, nejpohodlnější možností je hůl. Je to pevné a pohodlné použití kdekoli a kdykoliv. Je hustá textura a dobře sedí na rtech.

Tento balzám lze použít, jako by rty již praskly, a aby se zabránilo vzniku jakýchkoli znatelných problémů. Doporučuje se hydratovat rty balzámem Carmex v noci. - tak na pár hodin spánku, produkt aktivuje vaše rty a ráno si všimnete, že jejich stav se zlepšil.

Také výrobce doporučuje zvlhčující rty před odchodem ven.. V chladných časech vám zachrání pokožku před povětrnostními vlivy a odlupováním a v létě vám to ušetří negativní účinky slunečních paprsků.

Další případ použití je jako základ pro rtěnku. Stejně jako v případě základního nátěru nebo podkladu ve stínu, po aplikaci balzámu na rty, bude tón hlavního produktu ležet hladce.

Odrůdy

Existuje několik balzámů. Carmex. Podívejme se na ně podrobně, abychom vám usnadnili výběr toho správného.

Klasika

Popularita značky přinesla tento jednoduchý produkt. Nástroj nazvaný "Carmex classic"obsahuje kafr a mentol a nemá zvlášť výraznou vůni. Má poměrně hustou konzistenci a příjemný medový tón, který je na rtech téměř nepostřehnutelný."

Aplikuje se na rty snadno, šíří se po celém povrchu. Ano, a držení, pokud si myslíte, že recenze mnoha dívek, full-plnohodnotný pracovní den.

Cherry

Nejprodávanějším produktem této značky však není klasika. Američtí výrobci vytvořili nádherný balzám s příchutí sladké třešně, která se okamžitě stala oblíbeným u mnoha dívek. Díky takovému balzámu získáte nejen znatelný efekt, ale také příjemnou vůni na rtech.

Třešňový balzám dobře drží na rtech a má příjemnou trvalou vůni.

Takže po několika hodinách po aplikaci budete stále cítit jako lahodná třešně. Mnoho make-up umělců milují tento produkt také za to, že pomáhá vizuálně zvětšit rty, což je více baculaté. Lze ho tedy aplikovat jako nezávislý třešňový lesk a jako základ pro trvalejší nebo světlejší make-up.

Jahody

«Jahoda"- To je další slavná vůně, kterou byste měli věnovat pozornost." Vůně tohoto produktu je velmi bohatá a příjemná. Když se podíváte na složení, můžete pochopit, že seznam složek, které obsahuje, je ovocné a rostlinné extrakty. To dává velmi sladkou a příjemnou vůni.

Také díky bylinným extraktům produkt jemně ovlivňuje pokožku a velmi rychle zlepšuje její stav. Přípravek současně vyživuje rty a hydratuje je.

Stejně jako jiné výrobky tohoto výrobce, znamená dobře se vyrovnat s ochranou před sluncem a bojuje s malými prasklinami na rtech.

Granátové jablko

Tento výrobek se méně nachází na přepážkách.ale jeho čerstvá a bohatá chuť je také populární s mnoha. Osvěžující a sladká vůně bude zároveň vyhovovat mladým dívkám i dospělým ženám.

Carmex "Moisture Plus"

Pro dosažení maximálního účinku hydratace můžete použít speciální balzám se speciálním vzorcem. Tento nástroj lze nalézt okamžitě v pěti barvách. Nicméně, nebude to vypadat na rtech jako vrstva vysoce kvalitní rtěnky. Výrobek poskytuje velmi lehký, beztlakový nátěr. Odstín, který získal s jeho pomocí, pak na dlouhou dobu držel na rtech.

Jedinou nevýhodou je, že cena tohoto produktu je o něco vyšší než u jiných výrobků stejné značky. Ale za vaše peníze získáte kombinaci lesku na rty a léčivého balzámu v jedné zkumavce.

Po aplikaci produktů Carmex na pokožku zůstává na rtech lehký mokrý povrch. Vypadá velmi přirozeně, rty se zdají být zdravé a dobře upravené. Stejně jako ostatní výrobky Carmex, i tento balzám vyvolává mírný pocit brnění na rtech. Ale to je naprosto přirozená reakce na složky, které lze vidět ve složení balzámu. Nesmí dojít k alergické reakci na přípravek.

Zákaznické recenze a tipy

Láska velkého množství dívek k péči o balzám od společnosti Carmex je zcela oprávněná. Téměř každý si všimne, že po použití tohoto výrobku se rty skutečně stávají měkčími a dobře upravenými. Tam jsou fanoušci pro všechny typy výrobků - někdo má rád více, když je produkt v hůl, to je vhodnější pro někoho, aby jejich oblíbený balzám v cínu.

Se zvláštním potěšením, dívky používají barevné balzámy. To je skvělá alternativa k rtěnkám - prostředkům a přirozenějším a snadnějším pádům na rty. Balzámy obsahují kakaové máslo, takže výrobek velmi dobře hydratuje rty a chrání je před suchem po celý den.

Mnoho dívek s velkým potěšením používat tento produkt jako základ pro make-up. Po navlhčení rtů přípravkem Carmex vypadají další produkty přirozenější a krásnější.

Použijte balzám dívky doporučit v hojném množství, takže rty zůstávají vlhké déle. Prostředky lze použít jak ráno, tak večer a během dne. Mimochodem, balzám lze aplikovat i na rtěnku. Nebude to rozmazávat a setřít make-up.

Při aplikaci na čistou pokožku rtů zažijete mírný pocit brnění. Tato skutečnost je známa všemi dívkami, které použily původní balzámy od firmy Carmex. Ale tento malý nepohodlí není nic ve srovnání s tím, jak dobře se vaše rty budou dívat za pár minut po použití balzámu.

Pěkným bonusem pro mnoho kupujících je skutečnost, že produkty této značky nejsou testovány na zvířatech. Výrobci testují svou kosmetiku v laboratoři bez poškození životního prostředí. Takže si můžete být jisti, že kosmetika z této značky je hypoalergenní a nezpůsobuje negativní reakci organismu, ale také to, že jeho stvoření nepoškodilo žádného živého tvora.

Složení výrobku umožňuje jeho použití po velmi dlouhou dobu, protože balzámy značky Carmex nemají datum expirace.

Jak již bylo zmíněno, výrobky z této značky milují nejen obyčejní spotřebitelé, ale i maskérky. Také tyto balzámy jsou používány modely, jejichž rty zažívají stres při focení kvůli silnému make-upu. A jen díky produktům z dívek Carmex se jim podaří obnovit a dát jim zdravý a dobře upravený vzhled v krátkém čase.

Pozitivní účinek však bude patrný pouze tehdy, pokud si koupíte originál. Jak říká mnoho dívek, vzhledem k obrovské popularitě produktů Carmex jsou často falešné. Zároveň jsou nabízeny kupujícím za speciálně sníženou cenu a za cenu originálu. Aby nedošlo k padnutí na falešné, výrobek je lepší koupit buď v ověřeném ruském internetovém obchodě, nebo ve specializované kosmetice.

Samozřejmě je nejlepší koupit balzám v Americe nebo objednat na oficiálních stránkách, kde jsou všechny produkty přesně originální a certifikované. Ale tato možnost není pro každého. Pokuste se tedy jen koupit balzámy na osvědčených místech. A nezapomeňte, že příliš nízká cena na domácím místě by vás měla chránit.

Stručně řečeno, můžeme říci, že Carmex je společnost, která je skutečně důvěryhodná. Kvalitní balzámy s příjemnou vůní nejen dobře hydratují rty, ale také je upravují tak, jak je to jen možné. Tento zázračný lék vám pomůže léčit odlupování, praskliny a dokonce vás zachrání od herpesu tím, že to provedete co nejdříve.

Pokud tedy máte možnost zakoupit originální balzám od této značky, pak byste si neměli nechat ujít. Navzdory vysokým nákladům na výrobek, nikdy nebudete litovat takového nákupu a zapomenout na problém popraskané a kousnuté rty navždy.

CARMEX balzám na rty - v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky