Jak rovnoměrně aplikovat opalování

Jak rovnoměrně aplikovat opalování

Většina dívek nemá možnost hodiny se slunit a opalovat se na plážích, takže jejich kůže zhnědne. Někteří zástupci krásné poloviny lidstva mají navíc alergickou reakci na sluneční paprsky, takže neustále hledají alternativní způsoby, jak získat opálení.

Nejběžnějším řešením je použití opalování. Nyní není nutné jít do moře, aby si získal nádhernou hnědou barvu. Pro dosažení správného výsledku je nutné výrobek správně aplikovat.

Výhody

Vlastní opalování má řadu výhod. Například, na rozdíl od opalování, postup je naprosto bezpečný.

 • Pokud používáte speciální krém, můžete se vyhnout nechtěným popáleninám a určitým druhům komplikací.
 • Díky doplňkům výživy, které jsou obsaženy v produktu pro opalování, je pokožka hydratovaná a vyživovaná a mládež je uchována po mnoho let.
 • Velkou výhodou je vyrovnání tónu povrchu těla, někdy i přirozené záře.
 • S pigmentovými skvrnami může být rozdíl v odstínech kůže odstraněn činidlem.
 • S použitím opalovacích krémů je významná část času, který byl dříve stráven na cestách do kosmetických salonů, uložena, rodinný rozpočet je uložen. Prostředky ke změně barvy kůže jsou velmi jednoduchou metodou aplikace, kterou lze snadno opakovat doma.
 • Nedělejte si starosti s následky, a to i v době přenášení dítěte.
 • Při použití krému na opalování není třeba volit správné povětrnostní podmínky nebo se přizpůsobit dovolené na dovolenou na moři.
 • Pokud byl přípravek aplikován nesprávně, pak se snadno odstraní z povrchu kůže pomocí různých lidových prostředků.

Nevýhody

Opalování s použitím speciálního krému má zároveň řadu nedostatků, které je třeba vzít v úvahu před rozhodnutím o provedení postupu.

 • Neočekávejte, že efekt bude dlouhotrvající. To trvá od několika dnů do půlměsíce. Doba umělého opalování závisí na několika faktorech: jak často se sprchujete, vyměňujete oblečení, používáte další kosmetiku.
 • Testování může být také krém ve všech oblastech kůže.. Bude to docela problematické pokrýt celou oblast kůže na vlastní pěst, takže se budete muset obrátit na jiné lidi o pomoc.
 • Buďte připraveni na to, že každá osoba má určitý typ kůže a tukové oblasti na ní jsou nerovnoměrně rozloženy.
 • V souladu s tím okamžik vymizení spálení se objeví na každém segmentu těla jinak. Výsledek byl nejlepší možný, nástroj musí být vybrán opatrně.
 • Nenechte se zastrašit pronikavým zápachem opalovacích přípravků.je to velmi specifické. Krém není vždy absorbován úplně, takže je možné, že se na ložním prádle a oděvu objeví skvrny.
 • Pro trvalé udržení opalovacího efektu se přípravek aplikuje systematicky v několikadenních intervalech.

Předpokladem je, že před nanesením krému je nutné místnost větrat, aby stín na povrchu kůže lépe padl.

Příprava kůže

Před použitím opalovacího krému je nezbytné provést zkoušku a zkontrolovat, zda je přípravek kompatibilní se specifickým typem pleti, nebo zda se objeví alergické reakce.Testování probíhá následovně: malá kapka látky se nanese a na zápěstí se roztrhne, po 10 hodinách je nutné zkontrolovat, která reakce je pryč.

Kromě toho se krémová látka aplikuje na malou plochu krku a chodidla. Věnujte pozornost tomu, zda se objeví svědění, podráždění, zarudnutí, zánětlivá ložiska.

Aby se po opalování nevyskytovaly žádné skvrny v oddělených oblastech povrchu kůže, stačí je omýt citronovou vodou.

Přečtěte si pokyny, které jsou připojeny k opalovacímu krému, podrobně popisuje, jak správně aplikovat látku, jak dlouho by měla být udržována na povrchu těla a co by mělo být použito v postupu. Někteří výrobci uvádějí, v jakém pořadí aplikovat krémovou látku na oblasti kůže. Bez ohledu na obsah návodu se doporučuje použít následující algoritmus:

 • Pokud ve vašem kosmetickém sáčku byly produkty obsahující alfa-kyselinu, pak asi týden před použitím opalovacího krému, je lepší zastavit jejich aplikaci.. V případě přítomnosti složek, jako jsou AHA a AlphaHydroxyAcids, tan nemůže dostat ani vyrovnat.
 • 24 hodin před nanesením látky na pokožku je žádoucí aplikovat peeling, aby se povrch pokožky očistil. Povrch těla je dobře promýván žínkou. Pro přípravu masky pomocí následujícího receptu: 100 gr. třtinový cukr se přidává asi 100 gramů. tekutý med, směs hodí o dalších 30 gramů. předemletá sůl a asi 45 gramů. ricinový olej Složky jsou spojeny, výsledná látka je zpracována ve všech oblastech těla, kde je plánováno činění. Pro čištění obličeje zvolte většinou měkký peeling, který může poškodit povrch kůže.
 • Po odloupnutí nadržených částic se provede epilace nebo depilace.. V prvním případě je postup nejlépe proveden 10 hodin před aplikací přípravku, druhý - přibližně jeden den.
 • Před zakrytím pokožky opalovacími činidly odborníci doporučují vzít teplou koupel s přídavkem levandulového esenciálního oleje a soli. Pak musíte počkat asi 3 hodiny, dokud není tělo zcela vychlazeno.. Musí projít procesem úplného odpařování tekutiny z horních vrstev tělesného povrchu. Je přísně zakázáno používat všechny druhy aerosolů nebo deodorantů, stejně jako použití parfémů, které vám umožní provádět umělé opálení bez rozvodu.
 • Procedura trvá asi 2-3 hodiny, takže musíte předem vyčlenit samostatný čas.. Použijte samoopalovací potřebu pouze podle pokynů. Všimněte si, že kromě toho, že aplikujete látku na kůži, bude trvat déle, než se produkt zcela rozotře a usuší na těle.

Způsoby použití doma

Pro tento postup je třeba předem se starat o dostupnost potřebných materiálů a nástrojů. Nejdříve si vezměte rukavice z gumy nebo silikonu, je žádoucí, aby přiléhaly k rukou a neletily je. Kromě toho můžete potřebovat krab na vlasy, běžné kadeřnické klipy, palčáky nebo rukavice.

Nástroj je postupně aplikován na dlaň, a pak buší, je nejlepší začít od zóny hýždí. Jsou zpracovávány pomocí kruhových pohybů, postupně je nutné klesat dolů a dolů. Oblast bikin není zpracována, sluneční krém je aplikován výhradně podél linie spodního prádla. Dále se látka aplikuje na nohy.

Vzhledem k tomu, že krém nepadá vždy rovnoměrně na vnitřní stranu stehna, věnujte tomuto okamžiku náležitou pozornost. Abyste se vyhnuli ošklivým proužkům v oblasti kolen, nepoužívejte doma příliš mnoho opalovacího prostředku, protože odtéká do jednoho místa. Vezměte prosím na vědomí, že krém v oblasti chodidla je aplikován velmi pečlivě, zejména mezi prsty, což je způsobeno tím, že během chůze je barva rychle vymazána.

Dále postup ovlivňuje záda a břicho v oblasti hrudníku. Složení je rovnoměrně rozděleno zdola nahoru, ujistěte se, že vrstva byla hladká. Je-li potřeba, je lepší pomoci dát peníze příteli nebo provést pohyby proti povrchu zrcadla.

Teprve poté, co byla zadní strana zpracována, přejděte hladce do podpaží. Hrudník a klíční kosti by měly být ošetřeny s velkou opatrností. V zóně dekoltu bude zvláště patrný opalovací krém. Když se obrátíte k ruce, nezapomeňte, že nástroj se nanáší hladkými pohyby shora dolů dolů podél vlasové linie na povrchu těla.

Pro uvolnění prostoru za ušima je nejlepší kadeře sevřít speciální sponou. Pokud je to možné, doporučuje se použít lékařskou čepičku. Povrch krku je zpracován nejprve, a pak kůže za ušima. Nakonec se látka aplikuje na obličej. Doporučuje se míchat opalování s denním krémem v poměru 4: 1. Výrobek se distribuuje pomocí tenké vrstvy, předem nanesené na předem připravený tampon. Věnujte pozornost tomu, jak vypadá hranice mezi obličejem, krkem a dekoltem. Nelze litovat obvyklého krému, který je aplikován na tělo, je ideální pro retušování. Rty a okolí očí by neměly být zakryty.

Po dokončení procedury by měly být dlaně omyty obyčejným dětským mýdlem, a pokud není přítomen, sprchový gel může přijít, můžete také zalít pravidelný šampon na ruce. Hřebíky se čistí speciálním štětcem, který má jemnou štětinu.

Pokud od aplikace opalování uplynuly dvě hodiny, můžete nosit oblečení, jinak mohou barvy převzít.

Zpočátku se doporučuje, aby nosili lehké oblečení, vyhýbali se úzkým stylům. Jednotné tóny přerušují švy a zanechávají proužky. Mějte na paměti, že není tak snadné opláchnout opálení z povrchu látky.

Do té doby, dokud netrvá asi 7 hodin, nedoporučuje se umývat po nanesení krému, je lepší, aby se sprchu nebral tak, aby se barva nevymyla. Nebojte se, že během koupele může voda zabarvit barvu, je to zcela normální. Pokud látka není zcela vstřebává do kůže, pak přebytek látky prostě prostě opustí přirozeně.

Je přísně zakázáno používat čisticí nebo čisticí podložky. Čištění pleti je povoleno pouze se sprchovým gelem. Když se objeví charakteristické skvrny, znamená to, že opálení musí být obnoveno.

Pamatujte, že při použití opalovacího krému musíte krém aplikovat rovnoměrně na povrch těla, protože tón může být následně nerovnoměrně rozdělen. Nejlepší je použít látku, když ležíte na posteli nebo na pohovce. Předpokladem pro ideální opálení je dodržení uvedených pravidel.

Kolik se drží

Dokonce ani kosmetolog s velkými zkušenostmi nemůže odpovědět na otázku, kolik samopalení může trvat na ženském těle. Účinek aplikace krému závisí na několika faktorech. Standardní doba, kdy dermis udržuje barvu, je 2 až 10 dnů. Předběžné praní těla poskytuje větší výsledky, protože povrch kůže lépe absorbuje látku.

Také hodně záleží na kvalitě použitých prostředků, kdo byl jeho výrobcem, jaká byla cena zboží. Časté používání sprchy nebo vany nevede k dlouhodobému opalování.

Opalování probíhá v případě kontaktu s mořem nebo sladkou vodou. Proto je téměř neslučitelné aplikovat krém s odpočinkem na moři, nástroj je použitelný pouze pro ponožky po městě, například pro práci. Použití žínku nepřispívá ke zvýšení životnosti opálení. Trvale udržujte tmavý tón pleti pouze při pravidelném aplikaci krému.Nezapomeňte, že odborníci doporučují nákup činidel výhradně v kosmetických salonech nebo v samostatných prodejnách specializovaných na prodej kosmetiky.

Jak spláchnout

Opalování se dobře omývá pomocí obyčejné sladké vody z kohoutku, aby se ho zbavili, stačí si vzít vodu a přidat do ní mořskou sůl. Dále je kůže dobře otřena žínkou a aplikuje se předvařený kávový peeling. Podle receptu asi 100 gramů. hustá směs se 60 gramy. kyselá smetana s vysokým obsahem tuku. Látka je na kůži po dobu asi 15-20 minut.

Pokud byla směs neúčinná, pak nezoufejte. Do 100 g. přidává se přibližně 70 ml drcené mořské soli. šampon a 30 gr. standardní tělový krém. Po dokončení loupání se nástroj na krátkou dobu ponechá na povrchu těla (ne déle než 5 minut).

Další osvědčenou možností, jak přivést krém na opalování - jen dát na pleť tonikum odstranit make-up. Aplikujte látku rovnoměrně vatovým tampónem nebo rukama pomocí kruhových pohybů po dobu 10 minut.

Nezoufejte, pokud krém na opalování nepoužil poprvé. Při první příležitosti se postup snadno opakuje a v případě selhání se snadno odstraní lidovými metodami z povrchu dermis.

Jak se opálit v drsné ruské zimě a na jaře - jen opalování. V dalším videu - 4 hlavní pravidla použití opalování bez rozvodu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky