Opalovací garnier

Opalovací garnier

Konec jara, kdy je teplý a potřebujete změnit teplé oblečení na lehčí, chcete vypadat atraktivně. Pro mnoho dívek je přitažlivost spojena s krásným opáleným tělem. Samozřejmě, nikdo nechce ukázat své bledé nohy a ruce, takže opalování je skvělým řešením pro mnoho spravedlivého sexu. Opalovací řada Garnier "Smooth tan" je velmi žádaná díky své účinnosti a snadnému použití.

Vlastnosti

V kosmetických buticích najdete mnoho značek, které nabízejí okamžité opálení. Některé z nich jsou poměrně drahé, ale jejich účinnost nebyla prokázána. Produkty Garnier jsou oblíbené pro svou dostupnou cenu a prokázanou účinnost. Mnozí z nich jsou již obeznámeni s kosmetikou řady Ambre Solaire a 7 Days, která zahrnuje nejen opalovací přípravky, ale také pleťové vody pro přírodní opalování a péči o pleť po vystavení slunečnímu záření.

Řada autosagar této značky je prezentována v několika formách: mléko, gel a sprej.

Veškerá kosmetika tohoto typu obsahuje dihydroxyaceton, který po kontaktu s pokožkou přispívá k vzhledu tmavého stínu na kůži. Prostředky od Garnier se mohou pochlubit přítomností přírodních surovin v jeho složení. Například meruňkový olej dokonale zvlhčuje pokožku a chrání ji před vysycháním. Konzervační prostředky mohou prodloužit životnost výrobku.

Všechny koželužny se používají do několika hodin po aplikaci, můžete si vychutnat krásné opálené tělo, protože není vždy čas strávit na opalovacím lůžku. Avtozagara znamená nejen dát kůži krásný odstín, ale může skrýt drobné vady, žilky a rozšířené žíly v nohách. Je třeba vzít v úvahu, že tento nástroj nelze použít pro tělo na obličej, v tomto případě by měl být samostatný krém.

Více o autosunburn z Garnier - v dalším videu.

Výhody

Dokonce i nejdražší a nejlepší nástroj pro automatické opálení může mít jak výhody, tak nevýhody. Kůže každé osoby má jiný typ a liší se strukturou, proto může být účinek krémů nejneočekávanější. Výhody koželužny od Garnier zahrnují: \ t

  • Pohodlí při kreslení. Díky speciálním nádobám, ve kterých jsou výrobky prodávány, nebudete mít problémy s jejich použitím. Pohodlná měkká láhev se snadno lisuje a nástroj se rychle vyjme.
  • Rychlá absorpce. Tento indikátor je důležitý pro mnoho, protože pokud opalování trvá dlouho, než se vstřebá do kůže, pak je zde šance na obarvení oblečení, které nebude správně umýt.
  • Hydratační pleť. Vzhledem k přítomnosti velkého množství hydratačních složek v kompozici bude vaše pleť vypadat dobře upravená, hladká a svěží. Hydratační přísady chrání před suchem a předčasným stárnutím.
  • Přítomnost bronzujících prvků. Tyto lesklé komponenty dodávají pleti jemný třpyt.
  • Rychlý vývoj na kůži. Doslova 3-4 hodiny po aplikaci výrobku budete moci pozorovat hnědý odstín na kůži.

Nevýhody

Bohužel, použití Garnier auto tan není vhodné pro každého. Mnozí z nich však učinili takový závěr až po první neúspěšné zkušenosti. Mezi nedostatky těchto fondů jsou alokovány:

  • Nerovnoměrné použití. Tato položka není vždy detekována, ale pouze při použití na některé typy pleti. Budete si moci všimnout tmavších oblastí, které jsou silně zarážející.
  • Obtížné odstraňování finančních prostředků. Opalovací Garnier je považován za zcela vytrvalý, což samo o sobě není špatné.Pokud je však přípravek aplikován nesprávně nebo vám nevyhovuje, nebude možné jej odstranit z kůže ani pomocí křoviny. V tomto případě zbývá pouze počkat, dokud opalování nezmizí nezávisle.
  • Žlutý tón pleti. Pokud jste majitelem velmi lehké kůže, pak se může opálit jako nažloutlý odstín, který nechcete.
  • Průhledný sprej. Při aplikaci tohoto nástroje na kůži je zcela neviditelný, takže není jasné, na kterých plochách již byl aplikován. Při aplikaci v několika vrstvách se mohou objevit pruhy a skvrny a některé oblasti zůstávají zcela neošetřené.

Odrůdy

Sprej

Samonosné spreje Garnier rychle schnou a objeví se tři hodiny po aplikaci. Snadné použití je, že není nutné třít nástroj s rukama. Microspray je skvělý bonus tohoto produktu.

Pro obličej

Tento nástroj dokonale zvlhčuje pokožku a zabraňuje jejímu suchu. Bronzující složky jsou schopny skrýt drobné nedokonalosti pleti ve formě mimických vrásek a vrásek. Nedoporučuje se používat opalování na okolí očí. K dispozici je krém a sprej s možností mikrodisperze.

Mléko

Mléko je univerzální výrobek, který lze použít jak na celé tělo, tak na obličej. Dobře hydratuje pokožku a podporuje vzhled rychlého opálení.

Gel

Má nejlehčí texturu ve srovnání se všemi ostatními nástroji pro automatické opalování. Díky této struktuře se opalování snadno aplikuje a lepkavý účinek zcela chybí.

Jak používat

Hlavní princip při použití opalování - dokonce i aplikace a získání krásného opálení. Proto je nutné před použitím jakéhokoliv prostředku očistit pokožku obličeje a těla pomocí křoviny. Existují i ​​speciální křoviny, které jsou základem pro opalování.

Jak aplikovat opalování, se dozvíte z následujícího videa.

Po očištění pokožky je lepší počkat několik hodin a pak začít jemně aplikovat produkt pro automatické opálení.

Pokud jste nováček a nikdy jste nepoužili takové kosmetické prostředky dříve, je lepší použít mléko nebo gel. Po získání zkušeností můžete sprej používat.

Recenze

Recenze produktů Garnier jsou poměrně protichůdné, protože samoopalování je samo o sobě kontroverzní kosmetikou.

Mnoho dívek říká, že Garnier je skvělý způsob, jak dát tělu opálení.

Různé druhy opalování vám umožní vybrat si ten, který nejlépe vyhovuje.

Ti, kteří již vyzkoušeli na kůži, tuto značku byli nešťastní kvůli obtížnosti při aplikaci a neschopnosti opravit problémové oblasti. Dívky tvrdí, že výrobky jsou vhodné pouze pro ty, kteří již takovou kosmetiku používají více než jednou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky